Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[FAQ] Що е то scrobbling и trakt.tv?
#7
(13-05-2016, 20:19)sertys написа: А SALTS поддържа ли alluc.ee? Защото напоследък оттам взимам най-бързите и качествени стриймове. Всичко останало е ненадеждно.

Да. Поддържа. Има възможност за настройване как и от кои стриймове да възпроизвежда. Аз съм подредил приоритетите 1-во да търси качество, после по рейтинг, по гледания и т.н. Има и възможност за сваляне на филм или епизоди от сериал. Има и история на гледаното. Много функционалности има. Ако някой е заинтересован, има едно подготвено туториалче как да се инсталира и настрои за работа с Trakt.tv. Мога да дам линк. Но пак да подчертая, няма собствена библиотека от филми и сериали, а работи с Trakt.tv. Каквото си отбележиш там, че искаш да гледаш или да следиш, това ти се появява в колекциите и него гледаш. Аз примерно на работа си преглеждам какво интересно има в Trakt-а, а там има всички филми и сериали, за които се сетите, маркирам си кой искам да гледам и като се прибера, пускам си тв бокса, отивам си на колекциите и те са там Wink Голямо удобство е, поне за мен!
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори


Съобщения в темата
RE: [FAQ] Що е то scrobbling и trakt.tv? - от martinstz - 13-05-2016, 23:52

Отваряне на: