Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Добавяне на нов шрифт
#25
Шрифта на субтитрите ме интересува. Нали той се променя в менюто настройки>плейър>субтитри? В крайна сметка деинсталирах коди и пак го инсталирах в друга директория. На чисто нова инсталация отново следвах стъпките и отново не виждам шрифта в менюто. В емулатора на андроид, папка "Fonts"липсваше и аз я създадох ръчно. Така че файловете които поставих там бяха единствените. Този вариант както казах проработи... дотолкова доколкото новият шрифт се показа в менюто на коди. А във версията на компютъра ми, папка "Fonts" съществува и в нея е фабричният шрифт. Така че когато поставих моите файлове, те не бяха единствени в папката. Това е различна ситуация спрямо андроида и не знам дали метода трябва да е един и същ в двата варианта. Отделно видях че файла на фабричният шрифт е един голям от 4 мегабайта + един малък файл "телетекст", а тези които поставям аз за моят шрифт(извлечени от уиндоуса по оказания в линка начин) са 4 малки файла по 200 килобайта. Форматът на файловете е еднакъв с този на фабричния, но не знам дали и от това не може да идва проблема.

Между другото преди малко на ТВ-бокса си поставих допълнителен шрифт и си работи. Единствено на уиндоуса не става номера. С уин 10 съм ако има някакво значение.
Отговори


Съобщения в темата
RE: Добавяне на нов шрифт - от Georgi8 - 11-09-2023, 13:45

Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Проблем с добавяне на сериал към библиотеката на коди dimov81 14 15,556 01-05-2020, 00:42
Последна публикация: pitankata
Photo Решена! Добавяне кратък път към приложение в началния екран Lachko 2 5,314 03-07-2016, 18:06
Последна публикация: Lachko

Отваряне на: