Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Добавяне на нов шрифт
#23
(10-09-2023, 01:48)Majide написа:
(10-09-2023, 01:30)Georgi8 написа: ...след това като отида в менюто и не виждам добавеният шрифт. ..трябва в менюто където пише "Стандартно DajaVu Sans" да се появи и новият шрифт нали?...
Официални указания от Kodi Wiki относно добавянето на нов външен шрифт към скин на Коди.

П.С: При ъпдейт на въпросния скин, презаписването на въпросния файл Font.xml ще върне стандартния шрифт по подразбиране.

Благодаря за линка! И от там пробвах да взема шрифта, но отново не се вижда в менюто. След това си инсталирах емулатор за андроид на компа и там макар че имах проблеми с прехвърлянето на файла, но поне след това новият шрифт беше видим и успях да го сменя. След това обаче субтитрите съвсем изчезнаха. Не че ме притеснява - не искам да ползвам емулатора. Притеснява ме че на коди-то на уйна така и не мога да сменя шрифта. Скина е оригиналния. За кратко бях опитал да ползвам друг но след това върнах пак на оригиналния. Може ли от това да е станал някакъв бъг и какво мога да направя?
Отговори


Съобщения в темата
RE: Проблем със субтитрите - от Georgi8 - 10-09-2023, 17:24

Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Проблем с добавяне на сериал към библиотеката на коди dimov81 14 15,554 01-05-2020, 00:42
Последна публикация: pitankata
Photo Решена! Добавяне кратък път към приложение в началния екран Lachko 2 5,314 03-07-2016, 18:06
Последна публикация: Lachko

Отваряне на: