Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sport TV Premium - приложение за Андроид
#10
За тези, които ползват подобни приложения за гледане на спортни телевизии, си поиграх да  направя едно упътване, как да настроите приложението Live Guide: https://play.google.com/store/apps/detai...ile2ds.com
, така че да може да Ви бъде полезно да виждате по коя телевизия, какъв спорт дават и от колко часа. Настройките, които показвам, са направени за телевизиите, които се предлагат от приложението, в чиято тема пиша (List TV Channels или поновому - Sport Schedule TV), но по идентичен начин може да се настрои за всички телевизии, които поддържа приложението Live Guide:

1. Стартираме приложението и щракаме на иконката горе вдясно, откъдето се извиква списъка с каналите, за които се визуализират спортните мероприятия:

[Изображение: 1.png]

2. От списъка, за по-лесно, 1-во размаркираме всички държави и после почваме да маркираме само тези, в които има канали, които се предават от приложението, което ползваме (в случая Sport Schedule TV):


[Изображение: 2.png]

3. Маркираме съответните канали. Тук ще покажа тези, които аз съм маркирал за отделните държави:


[Изображение: Canada.png]


[Изображение: Chech.png]

[Изображение: England.png]


[Изображение: Finland.png]

[Изображение: Germany.png]

[Изображение: Hungary.png]

[Изображение: Ireland.png]


[Изображение: Italy.png]

...продължава в следващия пост.

[Изображение: Malaysia.png]


[Изображение: Poland.png]

[Изображение: Romania.png]


[Изображение: Russia.png]


[Изображение: Spain.png]


[Изображение: Sweden.png]


[Изображение: Turkey.png]


[Изображение: Ukraine.png]


[Изображение: USA.png]

... продължава в следващия пост.

4. След като сме настроили каналите, на основния екран, горе вляво, от бягащото човече, можем да избере какъв спорт ни интересува или на изберем всички спортове:

[Изображение: 3.png]


[Изображение: 4.png]


5. След като сме избрали спорта извикваме филтрираните канали, ако не са по подразбиране (1), като можем да ги групираме за спортно събитие, така че да не се показват по 3-4 канала, които предават едно и също, а да са групирани (2). По този начин, под определено събитие, което може да се предава по няколко канала, се появява инфо, на колко още канала го има събитието (3):

[Изображение: 5.png]

5.1 Като щракнете на "more" ще се появят и останалите канали, по които се предава събитието:

[Изображение: 6.png]


На мен лично, това ми върши страхотна работа и ми улеснява много използването на такъв тип приложения за гледане на спортни телевизии. Надявам се и на други да е полезно!
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори


Съобщения в темата
RE: List TV Channels - приложение за Андроид - от martinstz - 06-12-2017, 12:15

Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Андроид устройство за камери ZZlatev 10 10,762 21-05-2018, 00:42
Последна публикация: ZZlatev

Отваряне на: