Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Инсталиране на Kodi [Linux]
#25
@ZZlatev
Явно не разбираш,че този форум се превръща в "Кой е по...по най".Никой не чете какво се пише.....а само се прави на голямата работа.Хвали се колко езика говори,къде живее и работи и как сам се справя с линукс проблеми.Явно наистина никой не разбра молбата ми към автора на темата.

@xbmcbg
Искам да се замислиш малко!!Ако всеки беше като теб и пускаше само линкове към дадени теми.....защо не се замислиш от къде идват тези теми??Явно някой си е поиграл и ги написал, за да може ти да ги намериш,прочетеш и пуснеш тук.Явно има "балами" които си губят времето и пишат теми като за малоумни.Молбата ми беше, просто авторът на темата, ако намери време да донапише и това нещо.Не съм съгласен тук да се пускат теми на чужди езици или препратки към тях.Който знае такива винаги ще потърси помощ в чужд форум и въобще няма да търси тук.Ако не ти се занимава да го обясниш на български, просто си мълчи, както автора на темата.Не се опитвай да се правиш на много знаещ, защото това е форум, а не състезание.

@beatfan
Явно и ти не четеш какво съм написал.Аз Кодито си го downgrade-нах преди доста време.Просто изпитах леки затруднения, които могат да бъдат описани в шапката на темата.Благодаря все пак за препратката......поне е на български Smile
Отговори


Съобщения в темата
RE: Инсталиране на Kodi [Linux] - от b_ignatov - 17-08-2017, 15:48

Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Kodi 18.5 Leia zdravkos 11 13,195 02-01-2024, 13:34
Последна публикация: Advika
  Как да осигурим UHD HDR в Kodi Majide 19 13,913 05-05-2023, 20:10
Последна публикация: Majide
Video Kodi вече и на Smart TV pepo 28 51,648 28-06-2022, 00:48
Последна публикация: Krumov
Lightbulb Инсталиране на "добавки" Majide 11 85,316 08-01-2022, 20:52
Последна публикация: Majide
  Уеб интерфейса на Kodi Hangman 0 4,246 21-11-2020, 18:07
Последна публикация: Hangman

Отваряне на: