Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Телевизии 2017 година
#9
Хех! Защо така подскочихте чевръсто и като на обидено?! Нещо някого обидих ли, без да се усетя? Или това следва да е проява на внимание?! Или защото е 8-ми март...?! Направо се изненадах. Smile
И за да не обидя още някого, отговарям подред.
Alkatrazbg, моля не ме подозирайте в подобни меркантилни изкрънкваници, ако позволите така да се изразя. Wink Не очаквам никой нищо да ми плаща, още по-малко да ми подарява... На този етап де... искам да кажа в това ни ниво на познанство. Wink Иначе сте прав, че не е хубаво да се плащат интернет, тоци, води и т.н. но тях поне ги ползвам, и ми се вижда справедливо да платя (ако и да е със свито сърце). При телевизиите не стоят така нещата, не знам дали ви е направило впечатление, но от гига-пакетите, с по триста и кусур програми, няма как човек да си избере едни 5 (примерно) и да си плати само (удивителна) за тях. Тогава с кеф ще си платя това, което ползвам, а не още стотици глупости, които ми пълнят листите. Та за мен разликата е очевадна и принципна. Ако бъркам някъде, моля не се стеснявайте да ми посочите къде?
harry_gg, забележи, че български канали също не гледам, но са достъпни безплатно и ги имам в kodi-то, защото мама понякога, когато ми идва на гости, иска да гледа примерно Новини или друго българско ТВ гов... пардон, издание. Нито са ми интересни, нито ще им обърна внимание. Уверявам те, успешно живея вече 5-а година без българска телевизия. Дори, ако си навит, можем да обсъдим ползите и пропуските, които съм събрала, следствие тази ми привичка. Smile Иначе нямам нищо против пиратски стриймове, гледам си през такива филми и с риск да ме изхвърлят от тука преждевременно ще споделя един - Exodus - вече половин година го наблюдавам, държи се прекрасно.
xbmcbg, ако такива са ти представите за жените, жалко за теб. Но и браво на жените, след които поне няма нужда да се поддържа лавроносене и прочее неприятни привички у противниковия пол. Wink

... такива неща... Smile


Съобщения в темата
Телевизии 2017 година - от Malina - 08-03-2017, 13:18
RE: Телевизии 2017 година - от Malina - 09-03-2017, 01:19

Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Добавки за платени телевизии hotwheels 2 11,697 18-11-2019, 16:58
Последна публикация: xbmcbg

Отваряне на: