Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PVR запис и timeshift за IPTV
#1
Мисля че е време да се отвори и такава тема. Знае ли някой как може да се настрои KODI да прави записи и да се добавят броячи? PVR add-on-ите по принцип поддържат тази функционалност (аз лично пробвах NextPVT и TVheadend), но явно има някаква тънкост при настройката им, която ми убягва. При TVheadend може да се добави IPTV източник, но параметрите ми са неясни. В нета намерих обяснение само за случая, когато сигнала идва от ТВ тунер. TVheadend отчита, че KODI се свързва към него, самото KODI разпознава размера на диска, върху който би трябвало да може да записва, но бутонът за запис стои в сиво и е неактивен. Бих искал да знам къде бъркам. Дали защото PVR IPTV Simple Client по принцип не поддържа запис и може да е неправилно да се използва съвместно с TVheadend или трябва да ползвам само втория и каналите да се вкарат в него. Както може да сте се досетили искам да мога да правя запис от булсата. Може ли да се адаптира хранилището, от което взема информацията PVR IPTV Simple Client така че някаk си да се импортне в TVheadend или не е това начинът?
Ще се радвам някой, който е наистина запознат да отговори.
Отговори


Съобщения в темата
PVR запис и timeshift за IPTV - от mavar - 20-11-2015, 00:07

Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  булсатком IPTV профил за androidtv - h265 vs h264 за някои от основните канали nikolay 0 1,396 15-09-2021, 16:57
Последна публикация: nikolay
  Предложения за IPTV българска телевизия с kodi KpuCko 24 21,261 08-03-2021, 23:03
Последна публикация: mehanic
  IPTV kodi булсатком проблем madwolf^ 11 15,580 21-11-2019, 21:49
Последна публикация: Hangman
  изтриване на iptv плейлиста нинов 1 2,985 03-03-2019, 21:16
Последна публикация: martinstz
  Някой гледа ли iptv от Мтел (A1) на Коди? dimov81 2 4,949 28-10-2018, 15:23
Последна публикация: shantros

Отваряне на: