Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Да кажем сбогом на българските торенти
#5
Оправям се и други езици освен изброените, (бил съм над 20 години в разни учебни заведения), но не съм филолог. Пиша и се уча от други чуждоезични за теб форуми, успокой се!

Все още не разбирам защо ми преправяш постовете и ги правиш безсмислени все едно, че са написани от теб, за да компенсираш собствената си неграмотност. Стига с тези селски номера!
С какво нарушаваше правилата изтритият пост? Помоли Majide да ти го изпрати и го прочети няколко пъти на глас за да го проумееш. Запомни, че на ум четат са тези които разполагат с такъв, а ти категорично не си в тази група. Когато го проумееш ще разбереш, че беше насочен да помогне на хората да не слушат латерната която със софтуер щяла да оправя фатален хардуерен недостатък. Двамата с него пишете без да имате елементарни познания за дисконтираната материя, просто за да сте опозиция. Ти можеш да ми триеш постовете, а той има комерсиални интереси да си раздава контактите за да реализира евентуална мижава сделка и да се отърве от бокс чийто място е в кофата за рециклиране.
Много време ти отделих, не си ми интересен.
Отговори


Съобщения в темата
RE: Да кажем сбогом на българските торенти - от xbmcbg - 04-04-2020, 01:47

Отваряне на: