!!! ВАЖНО !!!

1) Във връзка с превенцията на зачестилите СПАМ теми във форума, паролите на всички потребители бяха автоматично инвалидизирани на 22 Май 2024 14:20 ч.. За да възстановите своята парола (и създадете нова), моля използвайте опцията за забравена парола тук.
2) Ако акаунта ви е "баннат", без да знаете защо, вероятно от ваше име са публикувани СПАМ съобщения.
Съжаляваме за причиненото неудобство. При проблеми с възстановяването на паролата или баннати акаунти, моля пишете на kodibg в гмаил.ком или във Фейсбук страницата на КодиБГ Форум тук

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Работно заглавие] service.tvarchivebg
#4
(05-09-2023, 18:02)Majide написа:
(05-09-2023, 16:07)Topper написа: Radarr/Sonarr за TV ли Smile
Голям проект !
Да, нещо подобно. Все още изчаквам за вашите мнения, но никой не казва нищо Rolleyes

Ами какво да кажа, казах го - голям проект! Лично аз правих нарочен сървър с TVH за да мога да имам връщане на канали (които липсваха в моят оператор) 24ч назад и бих казал, че е много ресурс, време и усилия. Да, сега има услуги, от които може да се вземат минали предавания, но не са много. Повече ми звучи като портал с TS за източник, но и това няма как да стане, поне не масово.
Отговори


Съобщения в темата
RE: [Работно заглавие] service.tvarchivebg - от Topper - 07-09-2023, 09:50

Отваряне на: