Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi 18.0 RC5 и Elementum проблем
#6
На теб ти трябва torrent engine, не клиент. Почти съм сггурен обаче, че няма engine за Xbox.
Вариантът , за който се сещам, е да си вдигнеш един DLNA сървър на някаква машина, да й сложиш transmission-cli и да си сваляш филмите там. След тва гледането в Xbox ще е лесна работа.
Отговори


Съобщения в темата
RE: Kodi 18.0 RC5 и Elementum проблем - от ZZlatev - 13-01-2019, 17:39

Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Проблем с Коди djzmei 4 3,320 19-02-2026, 17:48
Последна публикация: djzmei
  Elementum trakt fox1912 2 1,405 31-01-2026, 17:15
Последна публикация: fox1912
  kodi.tv forum профилактика Zvez 7 2,201 17-01-2026, 19:44
Последна публикация: Zvez
  Проблем с Kodi и Zamunda Kose 3 4,045 20-08-2025, 12:37
Последна публикация: martinstz
  Аудио настройки на Kodi vipersas71 0 1,009 13-07-2025, 21:09
Последна публикация: vipersas71

Отваряне на: