Здравейте гледах много в настройките на добавката,но неможах да открия как да намаля качеството. По дефаулт ми тръгна с 720p и ми сече много яко, а аз съм с много слаб нет в чужбина нещо от сорта на 500кб/с
| Теми, които вероятно са свързани... | |||||
| Тема: | Автор | Отговори: | Прегледи: | Последна публикация | |
| kodi.tv forum профилактика | Zvez | 7 | 2,205 |
17-01-2026, 19:44 Последна публикация: Zvez |
|
| Проблем с Kodi и Zamunda | Kose | 3 | 4,053 |
20-08-2025, 12:37 Последна публикация: martinstz |
|
| Аудио настройки на Kodi | vipersas71 | 0 | 1,011 |
13-07-2025, 21:09 Последна публикация: vipersas71 |
|
| Bulsatcom и Exodus на PC | bad_luck | 6 | 13,617 |
16-10-2024, 14:47 Последна публикация: hhseo10 |
|
| Kodi крашва на Samsung S23 Ultra и Tab S9 Ultra | Mountebank | 0 | 1,275 |
02-09-2024, 18:00 Последна публикация: Mountebank |
|


