Коди Фен Форум България
Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) - Версия за принтиране

+- Коди Фен Форум България (https://kodibg.org/forum)
+-- Форум: Общи проблеми, решения и взаимопомощ (https://kodibg.org/forum/forum-4.html)
+--- Форум: Компоненти за Kodi (https://kodibg.org/forum/forum-5.html)
+--- Тема: Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) (/thread-339.html)



RE: Bscfusion fork - tishog - 13-03-2017

Махнах отметките за чистене на датата, но ще видим по-късно като стане време за ъпдейт на листата понеже пролема го има само след по-дълго спиране на коди.
Иначе и аз сега експериментирам на телефон с последната версия 1.2.2 директно от гитхъб.
По-късно или сутринта ще тествам отново. След колко часа изтича живота на листата?


RE: Bscfusion fork - vesvel - 13-03-2017

8 часа


RE: Bscfusion fork - Dimitar - 14-03-2017

(11-03-2017, 03:38)wwwcomivo написа: Здравейте "форумци", от доста време нямах възможността да следя какво става във форума но най-накрая успях да прочета постовете.Някъде прочетох че през мобилния нет не може да се гледа NOVA,и Спортните Диеми а само през WI-FI,но аз този проблем съм си го решил доста отдавна и затова искам да го сподля с вас.Истината е че трябва да прекарате IP-то което ви предоставя самият мобилен оператор през друг сървар.За тази цел аз ползвам приложението VPN Master. Надявам се че съм ви бил полезен.
На мобилния нет на теленор се губят,пробвах през 3 държави но не се получава - GB,D,NL.


RE: Bscfusion fork - wwwcomivo - 14-03-2017

(14-03-2017, 01:08)Dimitar написа:
(11-03-2017, 03:38)wwwcomivo написа: Здравейте "форумци", от доста време нямах възможността да следя какво става във форума но най-накрая успях да прочета постовете.Някъде прочетох че през мобилния нет не може да се гледа NOVA,и Спортните Диеми а само през WI-FI,но аз този проблем съм си го решил доста отдавна и затова искам да го сподля с вас.Истината е че трябва да прекарате IP-то което ви предоставя самият мобилен оператор през друг сървар.За тази цел аз ползвам приложението VPN Master. Надявам се че съм ви бил полезен.
На мобилния нет на теленор се губят,пробвах през 3 държави но не се получава - GB,D,NL.
Братле,направи го през България а не през друга държава.
[Изображение: Screenshot_2017_03_14_00_12_45.jpg]


RE: Bscfusion fork - tishog - 14-03-2017

С премахнати отметки за чистене на датата (1.2.2) отново иска второ стартирване след като се обнови листата (Kodi 17.0).

Не е болка за умиране. Все пак работи.


RE: Bscfusion fork - Dimitar - 14-03-2017

(14-03-2017, 02:08)wwwcomivo написа:
(14-03-2017, 01:08)Dimitar написа:
(11-03-2017, 03:38)wwwcomivo написа: Здравейте "форумци", от доста време нямах възможността да следя какво става във форума но най-накрая успях да прочета постовете.Някъде прочетох че през мобилния нет не може да се гледа NOVA,и Спортните Диеми а само през WI-FI,но аз този проблем съм си го решил доста отдавна и затова искам да го сподля с вас.Истината е че трябва да прекарате IP-то което ви предоставя самият мобилен оператор през друг сървар.За тази цел аз ползвам приложението VPN Master. Надявам се че съм ви бил полезен.
На мобилния нет на теленор се губят,пробвах през 3 държави но не се получава - GB,D,NL.
Братле,направи го през България а не през друга държава.
[Изображение: Screenshot_2017_03_14_00_12_45.jpg]
Първо беше през България,но като не се получи за това реших да пробвам и през други държави.

(14-03-2017, 02:08)wwwcomivo написа:
(14-03-2017, 01:08)Dimitar написа:
(11-03-2017, 03:38)wwwcomivo написа: Здравейте "форумци", от доста време нямах възможността да следя какво става във форума но най-накрая успях да прочета постовете.Някъде прочетох че през мобилния нет не може да се гледа NOVA,и Спортните Диеми а само през WI-FI,но аз този проблем съм си го решил доста отдавна и затова искам да го сподля с вас.Истината е че трябва да прекарате IP-то което ви предоставя самият мобилен оператор през друг сървар.За тази цел аз ползвам приложението VPN Master. Надявам се че съм ви бил полезен.
На мобилния нет на теленор се губят,пробвах през 3 държави но не се получава - GB,D,NL.
Братле,направи го през България а не през друга държава.
[Изображение: Screenshot_2017_03_14_00_12_45.jpg]
Първо беше през България,но като не се получи за това реших да пробвам и през други държави.Интересното е че с мобилния нет на виваком,този проблем го няма


RE: Bscfusion fork - smackoff - 14-03-2017

Да разбирам ли тогава че в Булсатком приставката на Коди в Англия ще бъде с орязани канали на bTV и Нова както е с приложението им? Последния път когато ползвах това приложение от там всички тези канали липсваха...


RE: Bscfusion fork - vesvel - 14-03-2017

Няма да имаш само диема спорт.


RE: Bscfusion fork - wwwcomivo - 15-03-2017

(14-03-2017, 23:24)vesvel написа: Няма да имаш само диема спорт.

Както казах вече ще ги има,при условие че си инсталира някакъв VPN чрез който прекара IP адреса през някой Български сървар(задължително трябва да е Български) в противен случай няма да стане.Съответно NovaTV се появява и на стандартното приложение на Булсат.Само Диемите не излизат там .


RE: Bscfusion fork - smackoff - 16-03-2017

(15-03-2017, 23:02)wwwcomivo написа:
(14-03-2017, 23:24)vesvel написа: Няма да имаш само диема спорт.

Както казах вече ще ги има,при условие че си инсталира някакъв VPN чрез който прекара IP адреса през някой Български сървар(задължително трябва да е Български) в противен случай няма да стане.Съответно NovaTV се появява и на стандартното приложение на Булсат.Само Диемите не излизат там .

Това за VPN го знам, но не ме устройва да плащам и за това, при условие че си плащам за пълния пакет на Булсат, включително Диема спорт и Спорт+.Не е голяма загубата на спортните канали при положение че там си имам отделно местни спортни канали, загубвам само качественото българско първенство...