Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
проблем с Seirsanduk addon - работи на едно устройство, но на друго не
#11
Днес инсталирах коди на fire stick и каналите на seirsunduk вървят. Пробвах на лаптопа, телефона през браузър и не вървят, а през стика няма проблем. Нямам обяснение защо се случва това.
Отговори
#12
Аз също имам проблем с добавката. Инсталирана е на Андроид устройство H96 Max. До преди няколко дни работеше без проблем. Взех го от офиса и го занесох у дома. Интернет достъвчикът е същия. Излиза ми съобщение, че има грешка в добавката и за подробности трябва да се види лог файла. Не знам къде да го намеря. Някаква идея как да реша проблема ?
Открих log - ЦЪК
Отговори
#13
Здравейте, имам проблем със сеирсандъка пише че има проблем и да проверя в журнала. Това е на телефона и на лаптопа. Държа да кажа че съм много бос в това горе долу знам какво е адон и добавка Smile . Моля ако някой може да обясни по- простичък начин може ли да се оправи или не?
Благодаря и лека вечер.
Отговори
#14
За всички, пишещи за тази добавка - разработчикът ѝ не пише от доста време във форума, така че не очаквайте някакви реакции от него, като пишете тук.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#15
Добре а някой който се интересува от спортни канали и има добавка дали би споделил. Някой път ми се иска да гледам някой хубав мач като този който беше днес.
Отговори
#16
(06-07-2020, 01:31)Golqmproblembe написа: Добре а някой който се интересува от спортни канали и има добавка дали би споделил. Някой път ми се иска да гледам някой хубав мач като този който беше днес.

В добавката Free World/BG Online TV има много спортни канали, както български, така и международни.

[Изображение: 1.jpg]
[Изображение: 2.jpg]
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#17
Благодаря на martinstz работи за сега надявам се и за дълъг период от време. Когато имам повечко свободно време ще го пробвам и на лаптопа.
Отговори
#18
Thumbs Up 
(06-07-2020, 01:52)martinstz написа:
(06-07-2020, 01:31)Golqmproblembe написа: Добре а някой който се интересува от спортни канали и има добавка дали би споделил. Някой път ми се иска да гледам някой хубав мач като този който беше днес.

В добавката Free World/BG Online TV има много спортни канали, както български, така и международни.

[Изображение: 1.jpg]
[Изображение: 2.jpg]
Благодаря!
Отговори
#19
При вас работят ли каналите.От около месец ми спряха .С KODI 19.3 съм.Има ли начин да ги подкарам пак?
Отговори
#20
(18-03-2023, 10:01)cosera написа: При вас работят ли каналите.От около месец ми спряха .С KODI 19.3 съм.Има ли начин да ги подкарам пак?

Както многократно е обсъждано, източникът на услугата я пуска периодично през CloudFlare защита, поради което става недостъпна за добавките за Коди. Когато му изтече периода на защитата (а това често се случва) ще тръгнат пак и каналите, стига разработчикът ѝ да добавя периодично новите домейни на сайта.

П.П. Сега тествах добавка, която аз съм си правил за същия източник и си работи, та поради тази причина е по-вероятно разработчикът на добавката, която ползвате, да не е обновил домейна на услугата.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  1337x не работи с Elementum Burst angryniko 12 1,054 05-03-2024, 13:28
Последна публикация: m1TeT0
Wink Проблем с Kodi за AppleTV undeath 4 1,116 29-02-2024, 05:07
Последна публикация: sarika78
  Проблем с субтитри kaneto007 3 342 21-02-2024, 17:21
Последна публикация: martinstz
  Проблем с Коди RAKCHO 11 892 19-02-2024, 21:08
Последна публикация: Majide
  Проблем с мрежата за интернет ROBERT 9 3,625 12-01-2024, 18:18
Последна публикация: sarika78

Отваряне на: