Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi вече и на Smart TV
#11
Здравейте,имам проблем с моя андроид тв/Philips 43PUS7150/12/.Инсталирам коди от google app.,след настройките инсталирам репото и следващата стъпка при опит да влезна в бг-адонс,ми изписва - свързването с хранилището е невъзможно.Тв. е свързан с кабел към нета.Моля някой да помогне с напътствия,как да се справя с този проблем.
Отговори
#12
ДНС-а направи на статичен. 8.8.8.8
Отговори
#13
Ако има някъде нагледно,ще ми е по лесно.Смених на тв. на статичен и промених на 8.8.8.8.,но пак същия надпис.
Отговори
#14
Това не е е статичен, а Google Public DNS освен 8.8.8.8 има и втори 8.8.4.4 но в твоят случай той няма как да ти помогне защото има друго предназначение
Отговори
#15
Благодаря за помощта,явно няма да се получи.
Отговори
#16
Не се отказвай защото това което искаш е осъществимо, но ако искаш помощ трябва да видим "лог файла" в противен случай трябва да гадаем.
Отговори
#17
Колеги и аз имам същия проблем с Philips стигам до инсталиране от хранилището и до там не се свързва.......?????
Отговори
#18
Доста време ползвах коди предимно за да гледам филми и да пускам детски на детето през NAS. Скоро сложих хранилището на Мартин и сложих bulsatcom, върви без проблеми. Днес сложих и voyo защото апликацията която не е през коди спря да работи. Там също нямам ядове.
Отговори
#19
Kodi can be installed on Samsung Smart TV, but the best part is that it can be installed with LG Smart TV as it has an Android OS and tuning kodi on android is much easier than another operating system.

See if this helps https://www.kodivpn.co/setup-kodi-on-android/

This VPN is highly recommended for Kodi
Отговори
#20
Ха-ха, недей така тук има хора които не разбират от майтап и ще изцапаме и тази тема като онази за антените Smile
На Самсунг ТВ не е възможно да се инсталира коди  Smile възможно е да се гледа, но с помощни средства.

[Изображение: screenshot_3.png]  [Изображение: screenshot_4.png]  [Изображение: screenshot_5.png]

Златев, доволен ли си, че вече можеш да ме виждаш когато съм се логнал във форума?
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Kodi 18.5 Leia zdravkos 11 12,981 02-01-2024, 13:34
Последна публикация: Advika
  Как да осигурим UHD HDR в Kodi Majide 19 13,630 05-05-2023, 20:10
Последна публикация: Majide
  Уеб интерфейса на Kodi Hangman 0 4,214 21-11-2020, 18:07
Последна публикация: Hangman
  Yatse, the Kodi / XBMC Remote / Дистанционно под Android Hangman 15 25,215 23-04-2020, 21:43
Последна публикация: Majide
  KODI on my old Eee PC netbook Daryl Dixon 0 3,712 13-12-2018, 12:42
Последна публикация: Daryl Dixon

Отваряне на: