| Привет, Гост |
Трябва да се регистрирате преди да може да публикувате на нашия сайт.
|
| Форумни статистики |
» Членове: 5,695
» Последен член: krasyvg
» Форумни теми: 1,167
» Форумни публикации: 21,050
Пълна статистика
|
|
|
| Проблем с 4k на Full HD телевизор |
|
Публикувано от: kraflo - 21-03-2021, 03:31 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения
- Без отговори
|
 |
Здравейте,
Почти всички филми (предимно от бг торенти) леко ги разпъвам за да изпълнят екрана.
С филмите 2160, не се получава!
Разпъват се само надолу.
Ако пък дам за видео original, изпълват екрана, но ги орязва много!
Някакви съвети?
Коди 18.8 на Амазонски 4К Стик и древен 2010 Панасоник.
Поздрави.
|
|
|
| Източника е твърде бавен - Насичане |
|
Публикувано от: johnbaker - 12-03-2021, 21:22 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения
- Отговори (3)
|
 |
Здравейте,
От време на време на някои филм ми дава "източника е твърде бавен" > възможно е прекъсване и т.н..
Сериал > 1080p, има към 30+ сийдъра, обаче върви върви, леко забива и изведнъж ми пуска филма супер бързо няколко кадъра и продължава нормално, това докато не стане отново така..
Интернета ми е супер и е вързан с кабел, нямам никакви проблеми с 4К видеа и т.н., но това с насичането много ме дразни.
Има ли как да вдигна някак си повече да буферира филма? Примерно да изчакам 5 минути, за да напредне с буферирането и да зареди повече или няма такъв вариант?
Какво решение мога да намеря на този проблем?
Благодаря.
Поздрави,
|
|
|
| Добавка за Play Diema Xtra |
|
Публикувано от: Rooney7601 - 09-03-2021, 12:26 - Форум: Компоненти за Kodi
- Отговори (3)
|
 |
Здравейте,
Искам да питам има ли читава добавка за Коди за Play Diema Xtra и ако не може ли да се направи такава.
Господата от Nova Broadcasting са си направили приложение което върви само на андроид телефони и ios устройства. Дори с последната версия на андроид приложението премахнаха и опцията за кастване от телефон към смарт телевизор и към тв бокс.
Та накратко търся вариант да гледам Play Diema Xtra директно от тв бокса ми.
|
|
|
| Коди заема прекалено много място? |
|
Публикувано от: madwolf^ - 07-03-2021, 14:55 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения
- Отговори (3)
|
 |
Здравейте,
Имам въпрос нормално ли е коди да ми заема 2.1ГБ място от пространството на андроид ТВ в момента съм с 700 free space.
Не съм сигурен но мисля че това се случи след като си сложих мака и портала на Stalker Client, защото тогава получих нотификация за хранилището.
има ли накъв начин да "по изчистя"?
Kodi:17.6
|
|
|
|