Привет, Гост
Трябва да се регистрирате преди да може да публикувате на нашия сайт.

Потребителско име
  

Парола
  





Търси форуми

(Разширено търсене)

Форумни статистики
» Членове: 5,695
» Последен член: krasyvg
» Форумни теми: 1,167
» Форумни публикации: 21,050

Пълна статистика

Последни теми
P2PBG
Форум: Компоненти за Kodi
Последна публикация: martinstz
19-06-2026, 23:43
» Отговори: 20
» Разглеждания: 7,165
Bulgarian Subs
Форум: Компоненти за Kodi
Последна публикация: martinstz
13-06-2026, 22:08
» Отговори: 224
» Разглеждания: 291,831
P2pbg.com
Форум: Електронни услуги
Последна публикация: martinstz
13-06-2026, 01:16
» Отговори: 1
» Разглеждания: 172
Добавка за български кана...
Форум: Android TV BOX
Последна публикация: kardzali
12-06-2026, 03:23
» Отговори: 6
» Разглеждания: 1,805
Elementum
Форум: Компоненти за Kodi
Последна публикация: IvoMarkov
11-06-2026, 10:56
» Отговори: 27
» Разглеждания: 22,880

 
  Проблем с 4k на Full HD телевизор
Публикувано от: kraflo - 21-03-2021, 03:31 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Без отговори

Здравейте,
Почти всички филми (предимно от бг торенти) леко ги разпъвам за да изпълнят екрана.
С филмите 2160, не се получава!
Разпъват се само надолу.
Ако пък дам за видео original, изпълват екрана, но ги орязва много!
Някакви съвети?
Коди 18.8 на Амазонски 4К Стик и древен 2010 Панасоник.
Поздрави.

Принтирай

  Коди на линукс не вижда директориите в /home
Публикувано от: dimov81 - 14-03-2021, 01:41 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (7)

Използвам Коди на линукс но ако се опитам да добавя директория от /home Коди не открива други директории освен Music и Pictures. Някой друг който използва Коди на линукс има ли подобен проблем?

Принтирай

  Източника е твърде бавен - Насичане
Публикувано от: johnbaker - 12-03-2021, 21:22 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (3)

Здравейте,

От време на време на някои филм ми дава "източника е твърде бавен" > възможно е прекъсване и т.н..

Сериал > 1080p, има към 30+ сийдъра, обаче върви върви, леко забива и изведнъж ми пуска филма супер бързо няколко кадъра и продължава нормално, това докато не стане отново така..

Интернета ми е супер и е вързан с кабел, нямам никакви проблеми с 4К видеа и т.н., но това с насичането много ме дразни.

Има ли как да вдигна някак си повече да буферира филма? Примерно да изчакам 5 минути, за да напредне с буферирането и да зареди повече или няма такъв вариант?
Какво решение мога да намеря на този проблем?

Благодаря.
Поздрави,

Принтирай

  Добавка за Play Diema Xtra
Публикувано от: Rooney7601 - 09-03-2021, 12:26 - Форум: Компоненти за Kodi - Отговори (3)

Здравейте,
Искам да питам има ли читава добавка за Коди за Play Diema Xtra и ако не може ли да се направи такава.
Господата от Nova Broadcasting са си направили приложение което върви само на андроид телефони и ios устройства. Дори с последната версия на андроид приложението премахнаха и опцията за кастване от телефон към смарт телевизор и към тв бокс.
Та накратко търся вариант да гледам Play Diema Xtra директно от тв бокса ми.

Принтирай

  Коди заема прекалено много място?
Публикувано от: madwolf^ - 07-03-2021, 14:55 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (3)

Здравейте,

Имам въпрос нормално ли е коди да ми заема 2.1ГБ място от пространството на андроид ТВ в момента съм с 700 free space.

Не съм сигурен но мисля че това се случи след като си сложих мака и портала на Stalker Client, защото тогава получих нотификация за хранилището.
има ли накъв начин да "по изчистя"?

Kodi:17.6

Принтирай