Коди Фен Форум България

Пълна версия: Amazon Fire TV Stick
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Страници: 1 2 3 4 5 6 7
(25-11-2017, 17:40)shantros написа: [ -> ]Явор,
По-нагоре е написано, че ти трябва още малко четене Cool , но ако се помолиш вежливо на КОДИ да ти покаже скритите файлове със сигурност ще гледаш Булсат

Молитвата треба да биде како: KODI, покажете ми скриени датотеки Smile

Повярвайте ми, това беше първото, което направих СЛЕД инсталацията на Коди.
И когато казах, че папката е празна имах предвид буквално, а не само опитвайки се да отворя съответните файлове в Коди.
Като :
[Изображение: Kodi.png]


Отново благодаря за отделеното време.
[Изображение: GcApJrZl.png]
Пак да питам:
Като стартираш булсат аддона давали някаква грешка?

Явор,
Тематати е за някав стик, най-вероятно той е с андроид, ами показваш папки на виндовс и път до тях??
Не ми се връзва! Ако е стик с андроид там пътя е друг.
И аз не виждам на скриншота да използва PuTTY или Hyperteminal, интрересно ми е как ли "изсипва" файловете във стика без помощни стедства Smile
Тааака след някои неуспешни опити снощи, реших да инсталирам Коди на уиндоус (лаптоп) и, предполагайки че ще успея, да вържа лаптопа и телевизора, та това е причината, поради която изпратих такъв скрийншот.
А какъв е пътя за инсталиране на Фюжън ад-он на Андроид ? И по-скоро, след като прочетох, че трябва да сваля някои фаилове (репо-то на Мартин) къде да открия въпросните фаилове при ïnstall from .zip ?
Съжалявам за лаишките въпроси..
Като стартираш булсат аддона давали някаква грешка?
Явор, ако искаш да инсталираш стика през лаптопа най-лесно се получава през PuTTY.

[Изображение: X0jw424l.png]
Здравейте знаещи!
Някой от вас ползва ли Amazon Fire TV Stick?
Казват, че се справял добре.
Интересува ме, дали поддържа Коди 17 и съответно, дали Коди отново е с хубавите си субтитри с много възможности за размер, цвят, шрифт и др.
Благодаря.

Sent from my Lenovo Z90a40 using Tapatalk
Здравей,
ползвам Fire TV с коди още от излизането на огнената пръчка - 1 генерация. На Amazon Fire TV Stick -2 генерация коди върви доста добре. Малко е бавен, но няма проблеми!
Миналия месец си взех Fire TV 4К, който също е Stick- флашка! На него върви Android 7.1.2 и съм му сложил коди 18.
[Изображение: 120818090702.png]
На него коди лети  Smile

Коди 17 се поддържа от всички генерации на Fire TV. В тях функциите за субтитрите си ги имаш по дифолт - цвят, размер, дебелина на шрифта-текста и т.н.

[Изображение: 120818091237.png]

От тук си избираш цвета например.

[Изображение: 120818091317.png]

По-старите стикове са с Android 5, който вече си е старичък по отношение на сигурността!!!

Съжелявам, че скриновете са на немски, но може да сменя и на англииски и ако имаш по-конкретни въпроси, няма проблеми, ще помагам!

(08-12-2018, 12:43)zdravkos написа: [ -> ]Здравей,
ползвам Fire TV с коди още от излизането на огнената пръчка - 1 генерация. На Amazon Fire TV Stick -2 генерация коди върви доста добре. Малко е бавен, но няма проблеми!
Миналия месец си взех Fire TV 4К, който също е Stick- флашка! На него върви Android 7.1.2 и съм му сложил коди 18.
[Изображение: 120818090702.png]
На него коди лети  Smile

Коди 17 се поддържа от всички генерации на Fire TV. В тях функциите за субтитрите си ги имаш по дифолт - цвят, размер, дебелина на шрифта-текста и т.н.

[Изображение: 120818091237.png]

От тук си избираш цвета например.

[Изображение: 120818091317.png]

По-старите стикове са с Android 5, който вече си е старичък по отношение на сигурността!!!

Съжелявам, че скриновете са на немски, но може да сменя и на англииски и ако имаш по-конкретни въпроси, няма проблеми, ще помагам!

Много благодаря за бързия и изчерпателен отговор!
Поздрави.

Sent from my Lenovo Z90a40 using Tapatalk
Страници: 1 2 3 4 5 6 7