Коди Фен Форум България

Пълна версия: Булсат Андроид ТВ, 2 ТВ с една парола?
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Страници: 1 2 3 4 5
Аз пък съм на обратното мнение, защо да записвам при мен като може да е при тях.
Това е нормална практика. Така или иначе повечето провайдъри пазят всичко (за което имат права) една седмица назад. Ако не успея една седмица да изгледам нещо което съм пропуснал и ако не ми стигнат 8 или колкото там часа имам собствени - най-вероятно никога няма да го изгелдам.
А булсат колко пазят и кога затриват си е частен случай.
Абе когато дават дъщеря ти по телевизията или компанията ти с национална награда сигурно ще искаш (второто не е сигурно Smile ) да го гледаш повече от веднъж и да го съхраниш повече от 8ч/7 дни. В бокс с 16 гиги не виждам какво да правиш друго, да се разтъпкват мравките вътре по манежа ли Big Grin
За такива случаи винаги можеш да намериш начин да запишеш предаването. Едва ли операторския бокс е най-сигурното място да стои нещо което искаш да си го имаш в видео архивите. А и тези случай не са ежедневни освен ако дъщеря ти е не водеща на новините ама тогава можеш да си я гледаш всека вечер на живо Smile

Както и да е, не искам да изпадаме в спорове. Изразих лично мнение с друга гледна точка, а и отново тръгнахме на офтопик.
Страници: 1 2 3 4 5