Коди Фен Форум България

Пълна версия: Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА)
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
А включена ли е телевизията? 
Как да конфигурираме добавката IPTV Simple PVR?

[Изображение: kodi-settings-tv-enabled.jpg]
Е това е не се сетих всичко тръна много ти благодаряSmile
Забелязвам само че качеството не е много добро дали е само при мен така ?
Такова е за всички.
От първия пост трябва да се корегират точка 4 и 5,а може да инсталирате на ново коди да видим дали тръгват добавките.
Може ли някой да каже защо не ми се генерира файла за справочника или просто ако може да качите bulsat.xml.gz файла?
Здравейте,

Първо огромно благодаря за  рекуестс модула 2.9.1 адона!!! 2 дена се чудих какво става, и днес най-после остана време да проверя Smile

Имам един въпрос - всъщност колко канала трябва да виждам? Вади ми 214, а около Нова година два пъти бяха 274.

Мерси!
(22-01-2017, 21:55)smackoff написа: [ -> ]Може ли някой да каже защо не ми се генерира файла за справочника или просто ако може да качите bulsat.xml.gz файла?

И при мен е така. Ако може някой да помага
Това зависи от това акаунта с каква такса е платен и дали булсата ти пускат бонус фюжън пакета.Не се генерира защото добавката дава грешка при зареждането и.
(22-01-2017, 22:31)valis написа: [ -> ]
(22-01-2017, 21:55)smackoff написа: [ -> ]Може ли някой да каже защо не ми се генерира файла за справочника или просто ако може да качите bulsat.xml.gz файла?

И при мен е така. Ако може някой да помага

И при мен не излиза
И при мен го няма,явно при всички е така