Коди Фен Форум България

Пълна версия: Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА)
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
При мен работи, само че аз ползвам скрипта не добавките, освен последните промени по реферера, агентите и да не се логаутва, забелязах че и времето на "живот" на стрийма е вече 3 часа.

Не е проблема в живота на стрийма, а на логнатата сесия, след 3часа те логофва, затова трябва да се генерира на ново. А в добавката да се рестартира ръчно.
Погледни си настройките отново, при мен такива лимити няма

[Изображение: Screenshot.png]
Незнам но точно след 3 часа ме изхвърля и трябва да генерирам нова листа.
А картинките в тоя форум как се гледат, аз лупа нямам!
Двоен клик върху картинка и тя ще стане голяма  Cool
Цъкаш на "изображение", не на линка, и няма да ти трябва лупа даже и да имаш Smile
taraponty, Записите ги достъпваш от Бул-а или си правиш твои локално?
На снимката са от тях след определено време те ги трият автоматично, но ако искам да гледам нещо повторно или след по-голям приод си го записвам отделно.
 VOD не е необходимо да се записва защото за сега е достъпен постоянно.
И моите канали видях че не работят след няколко часа. Промених да се обновява листата на 3 часа, та ще видим.
Влязъл си на дълбоко в пробитата им система, браво.
Не, просто си гледам всичко за което съм им платил. 
Не ме кефи да се бъзикат с мен и при положение, че са ми взели пълната сума за услугата трябва да имам всики нейни компоненти в тяхната цялост, нищо повече и нищо по-малко.
Ако предлагаха услугата през MAG box, нямаше да се захващам да преработвам всичко за коди, всеки е свободен да го направи.