Коди Фен Форум България

Пълна версия: Молба за скрип на Aceproxy
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Страници: 1 2 3 4 5
Нелегални портали колкото искаш.Въпросът е какво търсиш.На мен целта ми е да си направя собствен портал,който да споделя с още няколко човека със сходни спортни интерси SmileДа бъде със стабилен платен източник независимо дали сателит или платена листа.Неискам да имам 1000 канала,а само тези които ще се гледат.
Никой не те спира да създадеш поредният "нелегален" портал, който да е по твой вкус - ДЕЙСТВАЙ. 
Наблегни и на "амтега" картите щом си решил да правиш нещо по-стабилно през сателит, посади и гора от антени на покрива на блока.
Времето е твое.
Ще бъде полунелегален и не чак толкова грандиозен с гора от сателити. Smile
Да те информирам, че ще ти е нужно и помещение с постоянна температура (климатик) в апартамент малко трудно ще се получи.
Говоря за машина, която ще е максимум с две платки и 100 мегабита порт. Ще се гледа от 5-6 човека максимум. Едва ли ще ми трябва сървърно помещение за такава аматьорска работа.Всичко ще е на любителско ниво и като начало не основен източни за гледане на Тв
xbmcbg както ти е отговорено вече от Игнатов ,това ще е HOME IPTV и не е нужно да разбира и кмета на София ,че някой си е пуснал 200 канал Smile Климатик може и да има вече ама да се ползва от хората в жилището за охлаждане и отопление Smile Игнатов едва ли ще се конкурира с големите телекоми .
Попитах защото имам в България един стар проект който все още работи, но не ми е нужен, а ми заема място в гаража та си мислех да му подаря цялата система: - 200 ресивъра в 4 рака, но щом така стоят нещата се въздържам.
[Изображение: Screenshot_from_2016_10_18_15_54_31.png]
Само Алкатразчо ме разбира какво имам искам и какво имам предвид Smile

@xbmcbg
Стига пуска снимки на сървъра в работата ти Smile
В грешка си, това е мое хоби от далечната 1995 г. та чак до сега - в него инвестирам всичките средства които "спестявам" от спирането на цигарите
Професионално се занимавам с конструиране на медицинска техника.
Никой ли няма да помогне  за  скрипт ,който да генерира листа ей така ?

Код:
http://192.168.2.100:8000/pid/e3ea0780a0937b624c4786a2381652c99cced603/Amedia_Premium_HD.mp4

А не както е сега

Код:
http://192.168.2.100:8000/pid/9091f144c2e0f82e46e028d0a561a07ba5dfa05d/stream.mp4.
Поне кажете какво да променя бе хора.
Пишете питонски скриптове за Коди  и никой  не изяви желание  да  помогне с 1  параметър да се генерира плейлистата  различно.
Страници: 1 2 3 4 5