Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion (СПРЯНА)
Когато това "Use external EPG" ви е активирано отдолу ви редиректва ей тука http://epg.tvsat.co/map.json. Ако се загледате в листат на булсат ще откриете много съвпадения между 2-те . Това мапване е направено за да ви се синхронизират плейлистат на Булсата и логотата на каналите. Ако не ви е активирано "Use external EPG" ви се генерира плейлиста и EPG направо от Булсатком и ако сте си посочили верните путища в добавката до 2-та файла ще ви се покажат белите лога.
(12-01-2017, 21:58)kodi_dev написа:
(12-01-2017, 20:31)vesvel написа: Ето как съм направил настойките и се надявам да не бъркам.
Бъркаш

Изчерпателен отговор,като в бългърски форум.
В крайна сметка смятам, че ако качеството е толкова ниско, за мен не е булсат, а булшит. Освен удоволствието, че съм си начесъл мозъка да успея да го подкарам, нищо друго не ми остава. Силно се надявах, че качеството ще е по добро от тяхното си приложение, но явно уви, грешал съм.
(12-01-2017, 23:09)vesvel написа:
(12-01-2017, 21:58)kodi_dev написа:
(12-01-2017, 20:31)vesvel написа: Ето как съм направил настойките и се надявам да не бъркам.
Бъркаш

Изчерпателен отговор,като в бългърски форум.

Памперсите за колко килограмов човек са необходими?
Ма хора то приложението е за таблети,телефони и за гледане от сайта бре . Кой ще е тоя простия оператор дето ще си пусне услугата без пари с качеството на сателита и IPTV платформата ? Нали стопляте,че едното ви е направено да работи с мобилен интернет а другото е направено да бачка със оптичен интернет . Значи сателитния пакет ви е 15 лева а IPTV пакета ви е 20 лева . За OTT приложението цената ви е 0 лева. Правете разлика между 3 различни услуги и тогава очаквайте чудеса.
Много драми с тоя булсат. Все едно става въпрос за най-добрата IPTV услуга предлагана някога. Обяснено е как да се подкара. Няма смисъл от 4 страници глупости.
Така или иначе Фужън ТВ не тръгна на Криптон в17, на Айсенгард в16,1 тръгна http://kodibg.org/forum/thread-270-page-2.html със старото репо. За което благодарности. Не забравяйте да демаркирате Аутоапдейт.
Fusion плугина работи с КОДИ 17, проблема е при теб.
(13-01-2017, 00:12)Alkatrazbg написа: Ма хора то приложението е за таблети,телефони и за гледане от сайта бре . Кой ще е тоя простия оператор дето ще си пусне услугата без пари с качеството на сателита и IPTV платформата ? Нали стопляте,че едното ви е направено да работи с мобилен интернет а другото е направено да бачка със оптичен интернет . Значи сателитния пакет ви е 15 лева а IPTV пакета ви е 20 лева . За OTT приложението цената ви е 0 лева. Правете разлика между 3 различни услуги и тогава очаквайте чудеса.

Гледам че онлайн имам възможност да доплатя 5 лв за Fusion, дали ако доплатя ще получа качеството на IPTV платформата?

(13-01-2017, 14:14)fonny написа: Така или иначе Фужън ТВ не тръгна на Криптон в17, на Айсенгард в16,1 тръгна http://kodibg.org/forum/thread-270-page-2.html със старото репо. За което благодарности. Не забравяйте да демаркирате Аутоапдейт.

Точно така и при мен се получи, само че докато се усетя да махна автоматичното обновяване то се самообнови. Очаквах да не ми работи, а то продължи да си работи ...а преди това с тази версия каквото и да правих не ми се получаваше. Предполагам Айсенгард си е генерирал нужните файлове които в Криптон са липсвали, а при обновяването те са се запазили.
(14-01-2017, 11:49)smackoff написа: Гледам че онлайн имам възможност да доплатя 5 лв за Fusion, дали ако доплатя ще получа качеството на IPTV платформата?

не
ще получиш повече канали, но със същото качество


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) forumadmins 954 1,260,527 20-02-2024, 11:44
Последна публикация: martinstz
  Приставка Теленет (СПРЯНА) ByJohnie 1 3,577 18-08-2022, 02:15
Последна публикация: zeraniex
  HBO GO Bulgaria (СПРЯНА) Majide 426 440,935 08-03-2022, 19:32
Последна публикация: Majide
  FILMBOX LIVE Bulgaria (СПРЯНА) Majide 1 7,551 24-04-2021, 18:34
Последна публикация: Majide
  BRIGADA (СПРЯНА) Majide 48 72,866 03-03-2021, 20:08
Последна публикация: Majide

Отваряне на: