Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с Коди
#1
Здравейте!
Скоро си инсталирах коди на телевизора и за да активирам функциите му трябва от флашка да кача зип файлове ,но като сложа флашката не ми я отваря в коди.
Има ли друг начин да кача файловете прочетох доста теми за SMB връзка но не можах да се свържа с компютъра.
Отговори
#2
Разреши в Android на Kodi да вижда всички файлове, по всяко време.
Отговори
#3
(13-02-2024, 17:40)Topper написа: Разреши в Android на Kodi да вижда всички файлове, по всяко време.

Не съм с андроид а със webOS LG
Отговори
#4
(13-02-2024, 18:41)RAKCHO написа:
(13-02-2024, 17:40)Topper написа: Разреши в Android на Kodi да вижда всички файлове, по всяко време.

Не съм с андроид а със webOS LG

Малка подробност! Wink
Не съм сигурен, че тук има хора, които да ползват Коди на WebOS.
А, за какви функции на Коди са необходими зип файлове?
Ако става въпрос за добавки, то те се намират в хранилища. Добавете си пътищата до хранилищата в Коди и инсталирайте добавките от там, а не от зип файлове.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#5
(13-02-2024, 21:10)martinstz написа:
(13-02-2024, 18:41)RAKCHO написа:
(13-02-2024, 17:40)Topper написа: Разреши в Android на Kodi да вижда всички файлове, по всяко време.

Не съм с андроид а със webOS LG

Малка подробност! Wink
Не съм сигурен, че тук има хора, които да ползват Коди на WebOS.
А, за какви функции на Коди са необходими зип файлове?
Ако става въпрос за добавки, то те се намират в хранилища. Добавете си пътищата до хранилищата в Коди и инсталирайте добавките от там, а не от зип файлове.
Да става въпрос за добавки за да гледам булсатком,замунда,арена как мога да ги добавя в хранилищата има ли статии ?
Отговори
#6
Има. Виж ТУК, първите три теми най-отгоре.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#7
(13-02-2024, 21:42)Majide написа: Има. Виж ТУК, първите три теми най-отгоре.

Направих го мерси много Smile
Отговори
#8
(13-02-2024, 16:21)RAKCHO написа: Здравейте!
Скоро си инсталирах коди на телевизора и за да активирам функциите му трябва от флашка да кача зип файлове ,но като сложа флашката не ми я отваря в коди.
Има ли друг начин да кача файловете прочетох доста теми за SMB връзка но не можах да се свържа с компютъра.

Все още Коди за WebOS не разпознава външни усройства, но ако искаш да прехвърляш файлове на телевизора, най лесно е през "Dev Menager" ...... aко телевизора ти е рутнат разбира се .
Варианта за инсталиране на добавки е да добавиш адреса и пътя до хранилището, както те е посъветвал Мартин.
Ако си решил да гледаш филми чрез Елементум,  не се хвърляй на такива с голям размер, защото памета на ТВ бързо се запълва и той рестартира.
Задължително си инсталирай "Temporary Files Cleaner" за да не затлачиш флаша на телевизора.
Отговори
#9
Здравейте
Извинявам се на RAKCHO, че ще питам в негова тема обаче така и така е за телевизор + коди Smile

Въпроса е как да инсталирам коди на Toshiba 43UK3163DB води се андроид, но не мога да разбера как да инсталирам каквото и да е?
Отговори
#10
(13-02-2024, 23:50)Krumov написа: Здравейте
Извинявам се на RAKCHO, че ще питам в негова тема обаче така и така е за телевизор + коди Smile

Въпроса е как да инсталирам коди на Toshiba 43UK3163DB води се андроид, но не мога да разбера как да инсталирам каквото и да е?

Този модел не е със Андроид ..... поради тази причина Коди няма как да се инсталира.
Инфо за модела можете да видите  ТУК
Това, че пише "Smart" не е задължително да е с Андроид ОС
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Проблем с Bulsatcom Fusion tv след ъпдейта от 2024 година eurii 3 205 15-04-2024, 15:07
Последна публикация: eurii
  Kodi проблем с торенти FS 4K Max crusheraaa 14 3,090 02-04-2024, 13:17
Последна публикация: Aashvi78
Wink Проблем с Kodi за AppleTV undeath 4 1,312 29-02-2024, 05:07
Последна публикация: sarika78
  Проблем с субтитри kaneto007 3 566 21-02-2024, 17:21
Последна публикация: martinstz
  Проблем с мрежата за интернет ROBERT 9 3,987 12-01-2024, 18:18
Последна публикация: sarika78

Отваряне на: