Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Законови проблеми
#1
Здравейте, отскоро ползвам Kodi и искам да попитам възможно ли е да имам някакви проблеми с интернет доставчика (или законови), тъй като в чуждестранни форуми за Kodi бяха написали, че може да получиш глоба или доставчика да ти спре интернета. Използвам само добавката The Crew за гледане на филми
Отговори
#2
(04-09-2023, 14:58)Sticky1337 написа: Здравейте, отскоро ползвам Kodi и искам да попитам възможно ли е да имам някакви проблеми с интернет доставчика (или законови), тъй като в чуждестранни форуми за Kodi бяха написали, че може да получиш глоба или доставчика да ти спре интернета. Използвам само добавката The Crew за гледане на филми

Зависи в коя точка на света се намирате. Със сигурност знам за Германия, че получават честитки, когато гледат торенти през Коди, но за България такава опасност няма, за сега! Колкото до филмите, които се гледат не през торенти, там, доколкото съм запознат, също няма проблеми.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#3
Благодаря Ви много за отговора! Намирам се в България, така че се радвам, че няма да има проблеми
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Проблеми с Nova Play TheJackpot 2 3,636 13-09-2018, 11:49
Последна публикация: TheJackpot
  Проблеми при зареждане от ZIP natrov 0 2,231 02-01-2017, 17:23
Последна публикация: natrov
  Проблеми с някой адонси на Коди ROBERT 4 6,836 14-10-2016, 12:04
Последна публикация: ROBERT

Отваряне на: