!!! ВАЖНО !!! Във връзка с превенцията на зачестилите СПАМ теми във форума, паролите на всички потребители бяха автоматично инвалидизирани на 22 Май 2024 14:20 ч.. За да възстановите своята парола (и създадете нова), моля използвайте опцията за забравена парола тук. Съжаляваме за причиненото неудобство. При проблеми с възстановяването на паролата, моля пишете на kodibg в гмаил.ком

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Електронно разпащане с epay.bg
#14
За тези, които искат да плащат (мигновено почти) битови сметки, услуги и месечни такси - Upay на ОББ. Недолюбвана от мен банка, с която се налага да работя, но ограничих до максимум взаимодействие (още повече, като едностранно си наложиха някакви техни правила при работа с квалифициран електронен подпис) но факт - имат удобна, лесна и лека услуга, придружена с Android приложение, от което мога да плащам дори в 00:00ч от дивана си. Дори без да ползвам електронното банкиране, в което с много мъка успях да регистрирам битовите си услуги, но там идваше явно от безумието на т.нар. български комунални услуги (декларирани 11 цифрен номер за ВиК примерно, а по документите фигурира само 8 цифрен такъв...познайте къде и какво да се добави)
И все пак, въпреки всичко, се опитах отново да се регистрирам в epay.bg току що. Ами същата греда като последните 10 години - има потребител я с такава поща (имам 3 използвани за различни случаи, и трите са на "пирона") или има потребител с такова ЕГН. Събрах сили и звъннах на съпорта току що и те ми казаха, дръжте се, че да, има такова ЕГН в системата им, но не могат нищо да направят, понеже няма регистриран такъв потребител. Е как да има, като никога не мога да мина процедурата за регистрацията? Иначе да кажем, че съм средно ниво интелигентен системен администратор с 25г стаж и имам представа как да си въведа данните, адреса, банковите реквизити и съвсем осъзнато да се потревожа къде ми отиват данните и този "пирон" на стената какво ми дава като плюс или минус....
Та те така, с българската услуга.
Апропо, ползвам доста услуги на Борика/БанкСървиз/B-Trust и 4 български банки, но такова чудо като epay.bg съжалявам, но не мога да преглътна....
Отговори


Съобщения в темата
RE: Блаааа - блаааа (офтопици от разделa относно ebay.bg) - от Topper - 27-09-2016, 10:17

Отваряне на: