Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Електронно разпащане с epay.bg
#11
(26-09-2016, 23:01)Majide написа:
ОК, спокойно Туистър - не се впрягай толкова. Понеже изглеждаш запознат с epay, би ли бил така добър да ме упътиш лично, къде в този функционален дизайн на сайта на epay, може да се въведе код за плащане на някаква покупка (от онези 10-цифрените)? Предполагам нямаш и някакви категорични доводи, защо е толкова трудно да регистрираш и потвърдиш в epay една обикновена карта - все едно минаваш през процедура за квалифициран електронен подпис... И какви са тия измишльотини "потребител n-ниво" - това компютърна игра ли е, че трябва да качвам ниво, за да мога да имам достъп до функциите на разплащателната система  Huh

Не се впрягам по принцип, даже се извиних предварително, факт е обаче, че точно xbmcbg засегна българската тема и съответно няма как да премълча каквото имам да казвам по темата.  Ползвам пейпал/мънибукърс/ипей от достатъчно дълго време(15 години) за да смея да твърдя, че съм запознат с трите системи. Не смятам да представям ипей като по-добрата алтернатива на пейпал(малко финансовите потоци не отговарят ми се струва за да има нужда от сравнение ). Факт - ипей работи безотказно за мен 15 години (от 1999 дори), не съм имал проблеми, контактувал съм с поддръжката им и на лично и на търговско ниво и нямам проблеми с тях.

Директно сравнение с пейпал - Там има потвърждение на картите с извлечения, тук го има също, какво означава сложно или просто?Там няма ли нива? Потвърден адрес?!? Или искате точно копие на пейпал с бг меню?!? Използвайте гугъл транслейт за това Smile Направено е с цел защита, ако не можеш да си регистрираш картата проблема е твой. Това с н-нивото е точно за защита, ако не отидеш до офис на изипей да се легитимираш нямаш проблеми с плащанията, ама искаш еди какво си и еди защо си.. Еми има си потребителски нива, дълги години използвах ипей в първо ниво и нямах никакви проблеми с плащанията. 
Относно кода - Преводи, Искане за плащане, PayFly - това е за генериране на кода. 
Относно това как да платиш с него - Който ти го е дал трябва да ти даде и инструкции как да платиш с него , не мислиш ли ? Или това си е отговорност на ипей?  А този който ти иска парите по определен начин би трябвало да ти обясни как да платиш? Заповядай - https://www.epay.bg/?page=payfly
Отговори


Съобщения в темата
RE: Доставчици на IPTV услуги - от TUISTERa - 26-09-2016, 23:50

Отваряне на: