!!! ВАЖНО !!! Във връзка с превенцията на зачестилите СПАМ теми във форума, паролите на всички потребители бяха автоматично инвалидизирани на 22 Май 2024 14:20 ч.. За да възстановите своята парола (и създадете нова), моля използвайте опцията за забравена парола тук. Съжаляваме за причиненото неудобство. При проблеми с възстановяването на паролата, моля пишете на kodibg в гмаил.ком

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
m3u playlist от kodi аддонс
#8
един приятел е извадил плейлиста от тази добавка но си е направил само 30 канала прати ми я и работи вече 1 седмица без проблеми но аз искам и други канали от добавката не знам как я е направил но работи и на бокса и на телефона и на компютъра като на телефона и бокса я отварям с коди а на компютъра с медиа плейър класик

аз и за огициален тв оператор питах в друга тема NETWORX BULGARIA оератора е от Русе но за съжаление от много време няма отговор по темата тогава питах за аддонс да се направи но може и плейлиста която да се зареди в коди и да работи преди време на един приятел са му идвали техници и са му вкарали адрес в браузъра чрез който може да гледа всичките им канали без пари но той не разбира и не го е запаметил
Отговори


Съобщения в темата
m3u playlist от kodi аддонс - от zaekadj - 17-08-2019, 01:53
RE: m3u playlist от kodi аддонс - от zaekadj - 20-08-2019, 11:53

Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  [Изпълнена] Интеграция с Kodi Library за Замунда и Зелка EmanResu 5 7,275 13-03-2019, 13:46
Последна публикация: EmanResu

Отваряне на: