Оценете темата:
  • 29 гласа - средно 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хранилище за добавки на Мартин
(05-07-2018, 19:06)shantros написа:
(05-07-2018, 16:42)beatfan написа: ... По този начин, дори да е от руски тракер и дублиран, филма си тръгва с оригиналното аудио на английски - Dolby 5.1  Smile

Cool това е решение за 20% от ползвателите. Какво става с огромната маса от 80% ???

Огромната маса от 80% (надявам се не по данни на проф. Христов Smile ), ме съмнява да имат акаунти в rutracker.org Wink
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Ясновидец си !!!  Smile   Cool
Промени в добавки към репо Mar33:

Тип програми:
1. Elementum.burst - в. 0.0.18 - реших да върна оригиналната добавка, за да може свободно да се обновява, когато пуснат обновяване разработчиците ѝ.

2. Elementum.burstBG - в. 2018.07.06.01 - отделих Замунда и Зелка в отделна добавка към Elementum. Същото е като Elementum Burst, но само за българските провайдъри. Двете работят едновременно без проблеми с Elementum и вадят общи резултати, така че, който иска в резултатите от Elementum да му излизат и резултати от Замунда и Зелка, може да инсталира тази добавка и да направи необходимите настройки в нея - да въведе потребител и парола за съответния провайдър.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Обновена добавка към репо Mar33:

Тип програми:
1. Elementum.burstBG - в. 2018.07.06.02 - мисля, че оправих и проблема със Замунда. Който може да тества и да сподели. Вече работи с magnet линка и би трябвало да няма проблеми при търсенето и стартирането.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Здравейте, някой да е имал проблем със скоростта на сваляне с добавкта (Elementum) ?
Вчера я добавих да я тествам, настроил съм само регистрациите на замунда, зелка и пътя къде да сваля файловете. Скоростта е около 3000 kbs и то първоначално, после пада до 1000 kbs. Свалям файловете на 
външен хард чрез Kodi Андроид смарт тв. За разлика с Quаsar скороста ми е 8-9000 kbs, видях в general някаква настройка на какъв носител се свалят файловете, може ли да е от там проблема ?
(09-07-2018, 11:35)jakoninja написа: Здравейте, някой да е имал проблем със скоростта на сваляне с добавкта (Elementum) ?
Вчера я добавих да я тествам, настроил съм само регистрациите на замунда, зелка и пътя къде да сваля файловете. Скоростта е около 3000 kbs и то първоначално, после пада до 1000 kbs. Свалям файловете на 
външен хард чрез Kodi Андроид смарт тв. За разлика с Quаsar скороста ми е 8-9000 kbs, видях в general някаква настройка на какъв носител се свалят файловете, може ли да е от там проблема ?

Аз по принцип използвам добавката с настройки за буфериране в РАМ паметта. Според зависимост от сийдърите съм достигал до 8000кб. Не съм пробвал със сваляне на файла. Не виждам и смисъл, след като може да се буферира в РАМ-а.



Обновени добавки към репо Mar33:

Тип видео:
1. Placenta - в. 1.3.7
2. Neptune Rising - в. 1.4.7
3. Elementum - в. 0.0.52
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
(09-07-2018, 18:18)martinstz написа:
(09-07-2018, 11:35)jakoninja написа: Здравейте, някой да е имал проблем със скоростта на сваляне с добавкта (Elementum) ?
Вчера я добавих да я тествам, настроил съм само регистрациите на замунда, зелка и пътя къде да сваля файловете. Скоростта е около 3000 kbs и то първоначално, после пада до 1000 kbs. Свалям файловете на 
външен хард чрез Kodi Андроид смарт тв. За разлика с Quаsar скороста ми е 8-9000 kbs, видях в general някаква настройка на какъв носител се свалят файловете, може ли да е от там проблема ?

Аз по принцип използвам добавката с настройки за буфериране в РАМ паметта. Според зависимост от сийдърите съм достигал до 8000кб. Не съм пробвал със сваляне на файла. Не виждам и смисъл, след като може да се буферира в РАМ-а.

Ясно, благодаря. Това с буферирането на РАМ паметта е зададено default или трябва да го променя ? Питам щото не съм си удома сега Smile
Проблема, ми е че UHD филмите трябва да ги свалям на харда да ги гледам по-късно Smile  Пък с това сваляне със 1000 kbs малко изнервящо Smile


[quote pid='13361' dateline='1531145938']


Обновени добавки към репо Mar33:

Тип видео:
1. Placenta - в. 1.3.7
2. Neptune Rising - в. 1.4.7
3. Elementum - в. 0.0.52
[/quote]
(09-07-2018, 18:47)jakoninja написа:
(09-07-2018, 18:18)martinstz написа:
(09-07-2018, 11:35)jakoninja написа: Здравейте, някой да е имал проблем със скоростта на сваляне с добавкта (Elementum) ?
Вчера я добавих да я тествам, настроил съм само регистрациите на замунда, зелка и пътя къде да сваля файловете. Скоростта е около 3000 kbs и то първоначално, после пада до 1000 kbs. Свалям файловете на 
външен хард чрез Kodi Андроид смарт тв. За разлика с Quаsar скороста ми е 8-9000 kbs, видях в general някаква настройка на какъв носител се свалят файловете, може ли да е от там проблема ?

Аз по принцип използвам добавката с настройки за буфериране в РАМ паметта. Според зависимост от сийдърите съм достигал до 8000кб. Не съм пробвал със сваляне на файла. Не виждам и смисъл, след като може да се буферира в РАМ-а.

Ясно, благодаря. Това с буферирането на РАМ паметта е зададено default или трябва да го променя ? Питам щото не съм си удома сега Smile
Проблема, ми е че UHD филмите трябва да ги свалям на харда да ги гледам по-късно Smile  Пък с това сваляне със 1000 kbs малко изнервящо Smile

Няма нужда да променяш настройките за буферирането в РАМ паметта.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
От памет до памет има разлика в размера качеството и тн. При хората процеса е подобен някой хора си тренират мозъчната дейност и проявяват креативност, а други се напъват само в тоалетната.
(10-07-2018, 00:19)shantros написа: От памет до памет има разлика в размера качеството и тн. При хората процеса е подобен някой хора си тренират мозъчната дейност и проявяват креативност, а други се напъват само в тоалетната.
А трети по форумите...
Не се сдържах да го напиша  Tongue
| < Laziness is stupidity of the body, stupidity is laziness of the mind > |
| < Faulheit ist Dummheit des Körpers, Dummheit ist Faulheit des Geistes > |


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Information Хранилище за добавки на Majide Majide 20 22,768 27-03-2024, 16:39
Последна публикация: Majide
Information Хранилище за БГ добавки kodi_dev 172 432,161 30-11-2023, 20:04
Последна публикация: Majide

Отваряне на: