Анкета: Кое разписание искате да използвате ?
3-дневното
37.50%
6 37.50%
7-дневното
62.50%
10 62.50%
Общо 16 гласа 100%
* Гласували сте за този елемент. [Резултатите]

Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Електронен програмен справочник (EPG) за български и чуждестранни ТВ и радиа
Да, MTV 80s вече съвпада. Сега пак засякох, при MTV 90s разликата е точно 3 часа.

Обаче в dnes.bg програмата е вярна...
Отговори
Здравейте, моля проверете програмите на IDx и Nick JR
за IDx има едни многоточия в програмата, а на Nick JR проблема е, че според EPG има една и съща анимация по 10 часа.

Благодаря.
Отговори
(08-11-2020, 16:59)infrasonic написа: Здравейте, моля проверете програмите на IDx и Nick JR
за IDx има едни многоточия в програмата, а на Nick JR проблема е, че според EPG има една и съща анимация по 10 часа...
 ID ще бъде поправен от утре. За Nick JR искам да те питам, разписанието за този канал в tv.dir.bg правилно ли е, за версията на канала, която гледаш през твоя оператор? При "Никелодеоните" има много различни версии на каналите (дори и с български дублаж), но с различна програмна схема и е малко трудно да се нацели правилно разписание за тях. Възможно е и в самите сайтове да е грешно (зависи те откъде го вземат). Като си нямаме официален сайт за България, където да направим справка е трудно да се прецени. В момента смъквам разписанието на Nick JR от IPTV оператор.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
Само да споделя, че maxsport смениха логото на всичките програми и аз ползвам logos.kodibg.org и ми се иска да се сменят и там Smile)
Отговори
(28-11-2020, 20:58)Fireblade написа: Само да споделя, че maxsport смениха логото на всичките програми и аз ползвам logos.kodibg.org и ми се иска да се сменят и там Smile)
 ОК, само кажи откъде да ги взема новите лога в по-висока резолюция? Намирам ги само супер дребни и не ми се иска така да ги гледате (пикселизирани) на 4K телевизорите си. Затова изчаквам, да се появят някъде.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
Majide виж от тука дали ще ти свършат работа https://www.tvchannellists.com/List_of_c..._Lifestyle
Отговори
Аз си ги взех от тук  https://maxsport.live/css/es_demo/maxspo...0x80px.png
Отговори
Съжалявам, но и на двете места са прекалено малки. Трябват ми поне 400x250 пиксела. Най добре е в svg формат (резолюцията в такъв случай не е от значение).
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
Information 
Качвам транспарентни: 400х240 и 220х132

MaxSport_220x132.zip

MaxSport_400x240.zip
| < Laziness is stupidity of the body, stupidity is laziness of the mind > |
| < Faulheit ist Dummheit des Körpers, Dummheit ist Faulheit des Geistes > |
Отговори
Супер, скоро ще имаме новите икони Smile) Благодаря за бързата реакция на всички.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  addon за български торент сайтове stoqn99 2 9,292 14-04-2019, 14:29
Последна публикация: stoqn99

Отваряне на: