Анкета: Кое разписание искате да използвате ?
3-дневното
37.50%
6 37.50%
7-дневното
62.50%
10 62.50%
Общо 16 гласа 100%
* Гласували сте за този елемент. [Резултатите]

Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Електронен програмен справочник (EPG) за български и чуждестранни ТВ и радиа
Все по често се случва да прескача по един ден програма. Пример - за днес програма няма на доста канали - ахн white, black и други
Heart
Отговори
За днес е свалена програмата само за тези три предавания на AXNWhite

Код:
channel="AXNWhite">
    <title lang="bg">Морски Детективи</title>
 
    <title lang="bg">Нощта на майките</title>

    <title lang="bg">Брегът на тъмната вода</title>
Не знам кой е източника за програмата, на официалната им страница има пълно разписание:

https://www.axnwhite.bg/programa/bulgaria
| < Laziness is stupidity of the body, stupidity is laziness of the mind > |
| < Faulheit ist Dummheit des Körpers, Dummheit ist Faulheit des Geistes > |
Отговори
Както кажете. От утре AXN White и AXN Black ще получават разписанието си от официалните им сайтове. Понеже попитахте - в момента вземат разписанието си косвено през оператора A1.
Предполагам, следващия въпрос ще е за BTV Lady. От няколко дни няма разписание, защото канала беше премахнат от страницата с разписания на BTV.bg.  Ако кажете, ще го превключа и него към друг източник. Ако не ви е проблем, ще изчакаме да видим, дали ще се усетят, че го няма  Angel
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
Vivacom Arena програмата не отговаря. Излиза програмата на bTV Comedy.
Отговори
(25-03-2020, 20:05)Hangman написа: Vivacom Arena програмата не отговаря. Излиза програмата на bTV Comedy.
 От компанията, вече са махнали разписанието на канала си от страницата за ТВ разписания - затова е изчезнало и при нас. Утре след обяд ще го имате отново. Ще превключим към друг източник, но на повечето места специално за този канал разписанието е грешно и ако и при нас е така, моля да ни кажете за да вземем мерки.
Колкото до това, че виждате разписание на друг канал вместо правилния, такъв бъг се наблюдава при PVR IPTV Simple Client т.е. проблема е в PVR функционалността на Kodi. Може да проверите, че в EPG файла няма налично разписание за Vivacom Arena, пък било то и грешно.

Както винаги благодаря за забележката и ако видите други нередности, казвайте  Cool
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
Здравейте,
За пръв път се опитвам да настроя Simple PVR Client, и се опитвам да следвам интсрукциите от epg.kodibg.org, но нещо не ми се получава. Прикрепени можете да видите снимки от настройките ми, както и от резултата.

В инструкциите не се казва от къде да идва m3u файла.
Пробвах да генерирам такъв от сайта, копирах съдържанието, създадох m3u файл и го качих на TV Box-а и посочих пътя до него, не откри никакви канали.
Със зададен адрес epg.kodibg.org/dl.php пък ми ми вади някакъв безобразен списък с канали (които не работят) както се вижда от снимките.

Ще съм благодарен ако някой може да ми помогне със завършването на настройките.

Благодаря,


[Изображение: 1.jpg]

[Изображение: 2.jpg]

[Изображение: 3.jpg]

[Изображение: 4.jpg]
Отговори
@zeox m3u файла трябва да си го имаш или изтеглен от някъде, или от оператор!
След което ти трябва да си го конфигурираш за да може да се показва това EPG.
Чак след това се правят дадените настройки!

Листата трябва да изглежда горе-долу така:

#EXTM3U
#EXTINF:-1 tvg-id="24kitchen" tvg-name="24kitchen" tvg-logo="" group-title="Документални",24 kitchen
http://************
#EXTINF:-1 tvg-id="AXN" tvg-name="AXN" tvg-logo="" group-title="Филмови",AXN
http://************
#EXTINF:-1 tvg-id="AXNBlack" tvg-name="AXNBlack" tvg-logo="" group-title="Филмови",AXN Black
http://************

Чак след това:

[Изображение: 1.png]

[Изображение: 2.png]

[Изображение: 3.png]
Отговори
ЕПГ-то за Discovery, е малко счупено.

кодибг:
<programme start="20200418230000 +0300" stop="20200419000000 +0300" channel="Discovery">
    <title lang="bg">Реставрации за бъдещето</title>
    <desc lang="bg">еп. 3. Механикът и авантюрист Бо Боруф и екипът му намират исторически предмети, възстановяват ги до пълна изправност и ги продават за печалба. [9-A].</desc>
  </programme>

кодимега:
  <programme start="20200418230000 +0300" stop="20200419000000 +0300" channel="Discovery Channel">
    <title lang="bg">Мисия разсекретена: Преследването на Д. Б. Купър</title>
  </programme>
Отговори
(16-04-2020, 14:59)kodi_dev написа: ЕПГ-то за Discovery, е малко счупено...
OK, каналите на Discovery се превключват към друг източник.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
Shocked 
За съжаление, продължава да има разлики.
потв
[Изображение: Screenshot-20200419-170046.png]
епг:

[Изображение: Screenshot-20200419-170143.png]
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  addon за български торент сайтове stoqn99 2 9,371 14-04-2019, 14:29
Последна публикация: stoqn99

Отваряне на: