Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Добавка за субтитри от subssab/subsunacs
(18-03-2018, 21:49)martinstz написа: Аз направих следното:
1. Инсталирах си RAR приложението за Андроид.
2. Направих си папка Subtitles в паметта.
3. Настроих приложението да разархивира по подразбиране в тази папка, като в нея създава папка със субтитрите. Така за всеки филм ще ми стоят субтитрите в отделна папка, а не смесени.
4. В Коди -> Настойки -> Плейър -> Език -> Място за съхраняване на субтитрите - избрах направената папка Subtitles.
5. Когато пусна филм, при който не успява старата добавка да зареди субтитрите, пускам през новата, тя ми разархивира в направената папка и после от самия филм отивам на Настройки -> Аудио и субтитри настройки -> Преглед за субтитри - от тук се отваря папката, която съм задал за папка за субтитри, т.е. папката, в която съм указал да се разархивират субтитрите. И от тук си зареждам свалените чрез новата добавка субтитри.

П.П. За тези, които имат ТВ Бокс-ове, които симулират Андроид ТВ, т.е. в Google Play не им се появява приложението RAR, всякакви приложения могат да се прехвърлят от едно у-во на друго чрез ES File Explorer. В менюто му, на Мрежа, има меню Sender, като го изберете, избирате Изпрати -> Приложения и маркирате приложението, които искате да изпратите, после на ТВ Бокс-а правите същото, но вместо Изпрати, избирате Получи. Двете приложения ще се видят през мрежата и ще изпратите каквото искате. После в паметта на у-вото, в папка esShare ще намерите прехвърлените приложения и можете да ги инсталирате от там.

здравей,
... при мен нито новата добавка(тази с "тирето"), нито старата успяват да отворят архива. и двете дават грешка.
иначе направих всичко както е посочено от теб.
Отговори
(21-01-2019, 23:12)samkijot написа:
(18-03-2018, 21:49)martinstz написа: Аз направих следното:
1. Инсталирах си RAR приложението за Андроид.
2. Направих си папка Subtitles в паметта.
3. Настроих приложението да разархивира по подразбиране в тази папка, като в нея създава папка със субтитрите. Така за всеки филм ще ми стоят субтитрите в отделна папка, а не смесени.
4. В Коди -> Настойки -> Плейър -> Език -> Място за съхраняване на субтитрите - избрах направената папка Subtitles.
5. Когато пусна филм, при който не успява старата добавка да зареди субтитрите, пускам през новата, тя ми разархивира в направената папка и после от самия филм отивам на Настройки -> Аудио и субтитри настройки -> Преглед за субтитри - от тук се отваря папката, която съм задал за папка за субтитри, т.е. папката, в която съм указал да се разархивират субтитрите. И от тук си зареждам свалените чрез новата добавка субтитри.

П.П. За тези, които имат ТВ Бокс-ове, които симулират Андроид ТВ, т.е. в Google Play не им се появява приложението RAR, всякакви приложения могат да се прехвърлят от едно у-во на друго чрез ES File Explorer. В менюто му, на Мрежа, има меню Sender, като го изберете, избирате Изпрати -> Приложения и маркирате приложението, които искате да изпратите, после на ТВ Бокс-а правите същото, но вместо Изпрати, избирате Получи. Двете приложения ще се видят през мрежата и ще изпратите каквото искате. После в паметта на у-вото, в папка esShare ще намерите прехвърлените приложения и можете да ги инсталирате от там.

здравей,
... при мен нито новата добавка(тази с "тирето"), нито старата успяват да отворят архива. и двете дават грешка.
иначе направих всичко както е посочено от теб.

Малко повече инфо?! Примерно - за кой филм иде реч? Аз ползвам и двете добавки и с тази, за която съм писал, проблеми не съм имал.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
Здравейте,
ъпдейтнах до последната версия на Коди 18 (28.01.2019) (също и с RC5)

Проблема е че вече не върви приставката
Не взима автоматично името на филма не намира автоматично субтитри

Проблема е че има същото поведение и за OpenSubtitles

Дали проблема е приставката или в новия Kodi Build?

Поздрави
Отговори
Може да не са излезли субтитри за филма/сериала, който искаш да гледаш. Аз нямам проблем с приставката.
Отговори
Добавката неработи коректно на Коди 18.
Даже не разпознава субтитрите в КОЛИБКА.Старата версия го можеше това.

П.С. С тези версии на КОДИ стана вярна поговорката: Едно ла.но,колкото повече го бараш повече се вмирисва.
Хубавото е,че СЕМС и КОДИ използват различни директори и има алтернатива при Андроид.
Отговори
Отговори
Здравейте,

оказа се че когато се прави upgrade авоматичното търсене на субтитри и прихващането на името на филма и прехвърлянето му към приствката не работи.
При мен сработи с чиста инсталация на последната официална версия (от Google Play)
След чиста инсталация и restore пак се чупи така че явно за сега това е решението - поне за мен
В Коди форумът има вдигнат бъг но за сега няма решение
Отговори
При мен работи opensubtitles и addic7ed но този аддон само не работи дава server error долу в дясно и изписва че не намира суб. това е от v18 на Kodi
Отговори
(25-03-2019, 13:25)lordzerg@gmail.com написа: При мен работи opensubtitles и addic7ed но този аддон само не работи дава server error долу в дясно и изписва че не намира суб. това е от v18 на Kodi

Това го дава, когато не намира субтитри. Wink
Можеш да използваш и модифицираната добавка - Subsunacs-subsab.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
ами да но пробвах и субтитрите ги има в subunacs (през сайта влязох) също така не намира каквито и да е суб. А иначе съм сложил и двата аддона и с двата е така незнам дали е само при мен Smile
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Добавка Gong Player harry_gg 0 115 10-03-2024, 22:10
Последна публикация: harry_gg
  Видео добавка: BTV+ harry_gg 90 89,957 03-02-2024, 11:23
Последна публикация: harry_gg
  Автоматично търсене на субтитри martinstz 13 7,050 17-01-2024, 00:42
Последна публикация: pun4o
  Добавка за Play Diema Xtra Rooney7601 3 4,347 09-03-2021, 18:32
Последна публикация: stoyanov_ynwa
  Добавка за БНТ Bat Vani 6 7,302 01-08-2020, 09:16
Последна публикация: Bat Vani

Отваряне на: