Здравейте гостенино! Вход Регистриране

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Булсатком
Здравей те,
От близо година използвам Mi TV Box. За сега съм много доволен. Естествено бокса го ползваме цялото семейство и ми се случва следното неудобство. Много често когато някой пуска приложението на Булсатком, без да искат се натиска някой грешен бутон на дистанционното и се изтрива символ от акаунта. Въпроса ми е, дали има версия на приложението на Булсатком при което когато се въведе акаунта и повече да не го иска. Ако няма, дали може да се модифицира?
Мисля да си взема още един TV Box. На колко устройства може да се ползва един акаунт? Плащам за 4 приемника.
Благодаря ви предварително.

Отговор
(08-03-2021, 01:44)sovenik написа: Здравей те,
От близо година използвам Mi TV Box. За сега съм много доволен. Естествено бокса го ползваме цялото семейство и ми се случва следното неудобство. Много често когато някой пуска приложението на Булсатком, без да искат се натиска някой грешен бутон на дистанционното и се изтрива символ от акаунта. Въпроса ми е, дали има версия на приложението на Булсатком при което когато се въведе акаунта и повече да не го иска. Ако няма, дали може да се модифицира?
Мисля да си взема още един TV Box. На колко устройства може да се ползва един акаунт? Плащам за 4 приемника.
Благодаря ви предварително.

Няма модифицирано приложение и  не мисля, че ще има. Може да се ползва на толкова у-ва, за колкото плащате.

Отговор
(08-03-2021, 01:44)sovenik написа: Здравей те,

Тък като сте във форума за Коди, защо не пробвате добавката за Булсатком?

Отговор
Знам че няма лесен вариант, но всеки търси начин.Ще пробвам и добавката.
Благодаря ви за информацията.

Отговор
Здравейте, при мен след актуализацията на коди не ми работи TV BULSATCOM V2 която използвах когато нета е слаб за да няма накъсвания.
Някой има ли идея как да го подкарам отново?

Отговор
(30-03-2021, 10:47)Biser написа: Здравейте, при мен след актуализацията на коди не ми работи TV BULSATCOM V2 която използвах когато нета е слаб за да няма накъсвания.
Някой има ли идея как да го подкарам отново?

Ако си със Коди 19 , няма как да ти върви .
Деинсталираш и слагаш Коди 18.9 ..... това е начина Wink

Отговор
Благодаря за съвета.
Инсталирах старата версия на коди и сега съм пред друг проблем....дава ми грешка 107 че мога да използвам приложението според абонамента си.
Незнам дали тук е мястото за този въпрос,ако не е се извинявам.

Отговор
(31-03-2021, 11:53)Biser написа: Благодаря за съвета.
Инсталирах старата версия на коди и сега съм пред друг проблем....дава ми грешка 107 че мога да използвам приложението според абонамента си.
Незнам дали тук е мястото за този въпрос,ако не е се извинявам.

Има ограничение за използваните устройства с един абонамент. Ако сте стигнал лимита няма да работи.

Отговор

Отваряне на: