Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
X88 Pro 10
#1
Привет.
Устройството е TV Box X88 Pro 10 с Андроид 10.
Инсталирам Kodi 18.9 Leia от Google Play. Инсталацията е успешна, но не се създава shortcut/иконка към програмата. Като отида в Настройки - Приложения я намирам и от там мога да я стартирам, но само от там. На основния екран имам мъзможност за добавям преки пътища, но като натисна бутончето "+" излиза всичко инсталирано без Kodi !?! Някаква идея защо се получава така ? Зададени са всички права за достъп. Намирам стари версии на Kodi, но не сработват.

*******************

За да не отварям нова тема - търся Add-on с XXL съдържание ... за един приятел ...  Tongue
Отговори
#2
(24-11-2020, 15:42)vesodimov написа: Привет.
Устройството е TV Box X88 Pro 10 с Андроид 10.
Инсталирам Kodi 18.9 Leia от Google Play. Инсталацията е успешна, но не се създава shortcut/иконка към програмата. Като отида в Настройки - Приложения я намирам и от там мога да я стартирам, но само от там. На основния екран имам мъзможност за добавям преки пътища, но като натисна бутончето "+" излиза всичко инсталирано без Kodi !?! Някаква идея защо се получава така ? Зададени са всички права за достъп. Намирам стари версии на Kodi, но не сработват.

*******************

За да не отварям нова тема - търся Add-on с XXL съдържание ... за един приятел ...  Tongue

За този модел няма пълноценна 10 версия на Андроид . 
Най вероятно от там идват проблемите.
Ако му сложиш оригиналният фърм който е чист 9.0 Pie , със сигурност няма да имаш ядове
Отговори
#3
Той се дойде направо с 10. Търсих обновяване, но още няма. Явно така ще я карам. Много ми е сложно да заменям 10 с 9.
Отговори
#4
(25-11-2020, 00:57)vesodimov написа: Той се дойде направо с 10. Търсих обновяване, но още няма. Явно така ще я карам. Много ми е сложно да заменям 10 с 9.


По добре недей да пробваш, щом не си наясно, че брик-а на Rockchip трудно се "лекува" Smile
Отговори
#5
(24-11-2020, 15:42)vesodimov написа: Привет.
Устройството е TV Box X88 Pro 10 с Андроид 10.
Инсталирам Kodi 18.9 Leia от Google Play. Инсталацията е успешна, но не се създава shortcut/иконка към програмата. Като отида в Настройки - Приложения я намирам и от там мога да я стартирам, но само от там. На основния екран имам мъзможност за добавям преки пътища, но като натисна бутончето "+" излиза всичко инсталирано без Kodi !?! Някаква идея защо се получава така ? Зададени са всички права за достъп. Намирам стари версии на Kodi, но не сработват.

*******************

За да не отварям нова тема - търся Add-on с XXL съдържание ... за един приятел ...  Tongue


Смени launcher-a, пробвай с https://play.google.com/store/apps/detai...ncher.free 
или някой друг по твой избор и би трябвало да ти излиза. Отделно, ако ще го ползваш само за Kodi има 1 launcher дето директно ти стартира Kodi без нищо друго.
Отговори
#6
(25-11-2020, 18:35)Fireblade написа:
(24-11-2020, 15:42)vesodimov написа: Привет.
Устройството е TV Box X88 Pro 10 с Андроид 10.
Инсталирам Kodi 18.9 Leia от Google Play. Инсталацията е успешна, но не се създава shortcut/иконка към програмата. Като отида в Настройки - Приложения я намирам и от там мога да я стартирам, но само от там. На основния екран имам мъзможност за добавям преки пътища, но като натисна бутончето "+" излиза всичко инсталирано без Kodi !?! Някаква идея защо се получава така ? Зададени са всички права за достъп. Намирам стари версии на Kodi, но не сработват.

*******************

За да не отварям нова тема - търся Add-on с XXL съдържание ... за един приятел ...  Tongue


Смени launcher-a, пробвай с https://play.google.com/store/apps/detai...ncher.free 
или някой друг по твой избор и би трябвало да ти излиза. Отделно, ако ще го ползваш само за Kodi има 1 launcher дето директно ти стартира Kodi без нищо друго.

След смяна на laucher-a се получи. Благодаря.
Отговори
#7
Ето да видиш на същият модел, инсталирано Kodi Smile 
Просто иконата е малко по различна от стандартните.
Тъпото на този Лаунчер е, че за да ти се покаже определена икона, трябва да се стартира съответното приложение.
Разбира се след рестарт на бокса, всичко се занулава и иконите отново изчезват, като остават само тези които са вкарани в Лаунчера по дефолт /всички които са на снимката без Kodi /  

[Изображение: syoi3.md.jpg]
Отговори
#8
(27-11-2020, 15:14)rtk написа: Ето да видиш на същият модел, инсталирано Kodi Smile 
Просто иконата е малко по различна от стандартните.
Тъпото на този Лаунчер е, че за да ти се покаже определена икона, трябва да се стартира съответното приложение.
Разбира се след рестарт на бокса, всичко се занулава и иконите отново изчезват, като остават само тези които са вкарани в Лаунчера по дефолт /всички които са на снимката без Kodi /  

[Изображение: syoi3.md.jpg]

Егати ! Преди малко разцъквах устройството и гледам някакъв плеър с надпис на иконката kkplayer. Цъкам - КОДИ !!! Бре ! И реших да пиша във форума, но попадам на Вашия отговор, за който не съм получил известие.
Поздрави.

ПП: а знаете ли, че КОДИ може да се инсталира и по друг начин ? Стартирате калкулатора и вписвате π318 ! Прочетох го ТУК .
Отговори


Отваряне на: