Оценете темата:
  • 29 гласа - средно 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хранилище за добавки на Мартин
#60
Обновени добавки към репо Mar33:

Тип видео:
1. Neptune Rising - в. 1.2.4

Добавени добавки:

Тип видео:
1. Elysium - в. 2017.11.25 - добавката работи с Trakt.tv, но не показва прогреса на сериалите, а трябва да се ходи в колекцията и от там да си избереш сериала и да отидеш на епизода, който искаш да гледаш. Това е малко неудобство, особено когато си свикнал да щракаш на Прогрес и да те праща направо на не гледаните епизоди. За филмите си работи отлично. Ако на някой не му се инсталира добавката от първия път, да щракне пак да инсталира. При мен от втория път се инсталира без проблеми! Пробвах и на други у-ва, на тях се инсталира от първия път, но все пак за инфо Wink

(23-12-2017, 14:04)beatfan написа: Предложение - да включиш и Elysium (поддържа вече Trakt акаунт). Доста често изкарва повече HD линкове от останалите.
А относно Neptune Rising, поне при мен не иска да зарежда линкове от Debrid акаунт, въпреки че в настройки е маркирано да ги ползва. В Universal URL Resolver ми е оторизиран акаунта и си го ползвам в останалите добавки като Covenant и Elysium. Но в Neptune Rising не работят. Може би е бъг, който ще оправят, все пак е нова добавка Smile

Здравей!
Качих добавката, за която си писал, но аз, като гледащ сериали човек, не бих я предпочел пред Нептун, защото не ѝ работи менюто Прогрес на сериалите, а това е нещото, което най-много ползвам. Все пак съм я качил, като алтернатива на останалите. Иначе като гледам, вади почти същите стриймове, като Нептун-а. Колкото до Derbit, не го ползвам и поради това не мога да дам мнение. Мисля, че Нептун вади доста стриймове с HD качество, като голяма част от тях работят много добре и много бързо се стартират.
Мисля, че съм успял да събера най-ползваните видео добавки, ако излезе нещо по-ново и добро, ще добавя и него!
Весели празници!
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip


Съобщения в темата
RE: Хранилище за добавки на Мартин - от martinstz - 25-12-2017, 00:05
RE: Exodus, film - от zdravkos - 22-03-2020, 22:48
Free BG/World Online TV - от georgi88 - 26-03-2020, 14:30

Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Information Хранилище за добавки на Majide Majide 20 22,783 27-03-2024, 16:39
Последна публикация: Majide
Information Хранилище за БГ добавки kodi_dev 172 432,292 30-11-2023, 20:04
Последна публикация: Majide

Отваряне на: