Оценете темата:
  • 29 гласа - средно 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хранилище за добавки на Мартин
#23
Боли ме патката за неговите адони. Въобще не ме интересува дали гледа фюжън профила на 720p или поства снимки от гугъл, наистина не ме интересува тва. Изтрил съм му две мнения, които са чиста проба провокация. Аз също нямам желание този форум да се превръща в помията, в която са се превърнали някои други с негово участие. И тук не става въпрос за хостинга и домейна. Този форум си беше чист от самото му начало и тва му е била идеята, поне според мен. Няма нужда от глисти. Няма нужда някой да идва са се хвали колко адона има (никой впрочем не ги знае, само той) , как напада потребители, че били издържани на гръб от някой друг. Тва е смешно, нали разбираш. Ти самият си потребител на някои адони. Как се чувстваш, като някой ти каже, че някой човек, който не познаваш те носи на гръб. Той самият също използва адони от рода vbox, nova Play, обаче не споменава себе си. Лицемерието е най гадната прадня, която притежава човекът, като характер. Все едно аз да съм тръгнал да обяснявам кой кого носи на гръб. Ебавате ли се? Докато мога, ще трия безмозъчните му прадни.

Моля те, дай да спрем дотук. И твоето мнение не беше нужно. Не смятам да участвам в такъв абсурд.


Съобщения в темата
RE: Exodus, film - от zdravkos - 22-03-2020, 22:48
RE: Инсталиране на "добавки" - от ZZlatev - 22-08-2017, 20:20
Free BG/World Online TV - от georgi88 - 26-03-2020, 14:30

Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Information Хранилище за добавки на Majide Majide 21 25,024 14-04-2024, 00:28
Последна публикация: Majide
Information Хранилище за БГ добавки kodi_dev 172 437,362 30-11-2023, 20:04
Последна публикация: Majide

Отваряне на: