Оценете темата:
  • 29 гласа - средно 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хранилище за добавки на Мартин
#16
Льольо, не знам аз какъв комплексар съм, не знам защо и откъде ти хрумна тва, ама ми прилича на гузен негонен бяга.
Нямам преводач, нямам и нужда. Ама може в удоволствие да се видим с теб да ти обясня някои неща, които много умело се правиш, че не разбираш.
Трябва ли да поставям тук личното съобщение до мен, как си можел да направиш така, че да се налага majide да възстановя форума от нулата. Но не си искал... Уау, какъв добър човек си..
Още един път ти предлагам да се видим и да се разберем. Явно по форумите е трудно, макар да ги предпочиташ.
Престани да правиш интриги, интернет нинджа такава. Не лъжи хората, че някой друг ги прави. Аз нямам полза изобщо да водя разговор с теб. Не искам да ти падам на нивото. Фактът , че си начетен човек не може да скрие комплексите ти.
Тва е последен коментар от мен. Може двамата да продължим на л.с

Мартине, лично аз също изпитвам уважение към изброените хора от теб. Не изпитвам такова обаче, когато се появят интриги. Тоя човек си търси с кой да се заяжда където и да е. Може да е най разбиращия, най умния, но тва остава на заден план. Xbmcbg може да не си поплюва, алкатраз също, може дори да са в конфликт, но никой не е заплашвал, че ще събори форума и ще се налага някой да го възстановя от нулата. Тва е много гнусно и подло. Тук вече не говорим кой не си поплюва....


Съобщения в темата
RE: Exodus, film - от zdravkos - 22-03-2020, 22:48
RE: Инсталиране на "добавки" - от ZZlatev - 22-08-2017, 16:48
Free BG/World Online TV - от georgi88 - 26-03-2020, 14:30

Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Information Хранилище за добавки на Majide Majide 21 24,959 14-04-2024, 00:28
Последна публикация: Majide
Information Хранилище за БГ добавки kodi_dev 172 437,245 30-11-2023, 20:04
Последна публикация: Majide

Отваряне на: