Оценете темата:
  • 29 гласа - средно 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хранилище за добавки на Мартин
(24-02-2020, 15:40)beatfan написа: Пускал съм спокойно филми от по 32 GB с Elementum и всичко върви плавно и нормално. Уникална добавка е! Относно субтитрите - за нови и екзотични заглавия просто няма субтитри на български и съответно добавката връща или съобщение за грешка или че няма намерени субтитри. Примерно аз сега почнах да гледам страхотен сериал - For Life, за който обаче няма бг субтитри и няма и да има според мен. Така че си го гледам с английски субтитри, чрез другите добавки за субтитри. За нормално стриймване на торенти с Elementum ви е необходим по-мощен хардуер, с достатъчно рам памет и процесорна мощност. Иначе ще забива и прекъсва. Говоря от опит. Повечето андроид устройства са доста слаби, най-вече защото самия андроид и инсталираните приложения вече са "изяли" голяма част от наличната памет и процесорна мощност. Примерно на смарт телевизор с Android, Коди не върви добре, особено след стартиране на Elementum и има накъсване и трудно буфериране.

Чисто математически, за да се гледа филм, който е около 2 часа, с размер около 30GB, минималната постоянна скорост на сваляне трябва да е около 4,5MB/s, което не е особено лесно достижимо при онлайн гледане от торенти през Коди, особено ако няма достатъчно сийдъри. Да не говорим и за многото други фактори, които влияят за да се поддържа постоянна скорост на сваляне. Иначе - да - могат да се гледат и по-големи филми, но тогава много фактори оказват влияние, докато колкото е по-малък размера на филма, толкова по-малко нещо влияе върху нормалното му гледане.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip


Съобщения в темата
RE: Хранилище за добавки на Мартин - от martinstz - 24-02-2020, 16:31
RE: Exodus, film - от zdravkos - 22-03-2020, 22:48
Free BG/World Online TV - от georgi88 - 26-03-2020, 14:30

Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Information Хранилище за добавки на Majide Majide 20 22,782 27-03-2024, 16:39
Последна публикация: Majide
Information Хранилище за БГ добавки kodi_dev 172 432,275 30-11-2023, 20:04
Последна публикация: Majide

Отваряне на: