Оценете темата:
  • 29 гласа - средно 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хранилище за добавки на Мартин
(20-02-2020, 19:58)MPowered написа: Здравейте! Първо, големи благодарности на автора и старателно описаната ръководство! Мисля, че свалих нужните добавки за KODI. Имам достъп до торент тракерите и успявам да плейна торенти. Със субтитрите нещата не се получиха, обаче. Двете добавки не намират нищо. Пробвах на няколко торента. Едната дава грешка за връзка със сървъра. Тегава е и цялата процедура с буферирането. Скоростта на download е нестабилна. UHD и FHD контента си забива през някакво време. Връщането назад е бавно и зарежда. Като цяло не работи плавно. Използвам го на Android TV - TCL 55EP660, като връзката с рутера ми е директно с LAN кабела. Скоростта ми на download e 75 Mbps. Мисля, че е достатъчно. Има ли какво да пробвам или така си работи?

1. Има теми за добавките за субтитри, където да задавате въпросите си. Това е тема за хранилището.
2. От написаното не става ясно, кои добавки ползвате. Дайте пример с филм, за който не Ви намира субтитри.
3. Не става ясно и кои добавки за филми ползвате, през които да се търсят субтитри. За Елеметум в писано, че е препоръчително Коди да е на Английски, за да се търсят коректно субтитрите от там.
4. Буферирането си зависи само от Вашия интернет, колко големи са филмите, които искате да подкарате и колко сийдъра има за тях, от което зависи и скоростта на сваляне.
5. Писано е и за филмите с големи размери и тяхното гледане - чисто математически, със скоростта, с която се свалят филмите, е невъзможно да се възпроизведе онлайн голям филм от примерно час и половина, за когото е необходимо 2 часа да се изтегли. Просто няма как да стане, поради което е и съвсем нормално да забиват Wink 
6. Поради същите причини, че се гледа онлайн, а не с предварително сваляне, както и факта, че се буферират отделни сегменти от филмите в РАМ паметта, които след това биват изтривани, е трудно превъртането напред и назад на филмите.
7. Ако искате да Ви работи плавно, не препоръчвам филми над 15GB, както и да пускате такива, с повече сийдъри, за да може скоростта на сваляне да се поддържа по-висока.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip


Съобщения в темата
RE: Хранилище за добавки на Мартин - от martinstz - 23-02-2020, 20:39
RE: Exodus, film - от zdravkos - 22-03-2020, 22:48
Free BG/World Online TV - от georgi88 - 26-03-2020, 14:30

Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Information Хранилище за добавки на Majide Majide 21 25,009 14-04-2024, 00:28
Последна публикация: Majide
Information Хранилище за БГ добавки kodi_dev 172 437,344 30-11-2023, 20:04
Последна публикация: Majide

Отваряне на: