Оценете темата:
  • 29 гласа - средно 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хранилище за добавки на Мартин
(18-07-2019, 16:37)Единак написа: Нека да уточним нещо. Аз мн. добре ражбирам, че стриймовете не са лично твои, а идеята ми беше ако може да подмениш неработещите потоци с работещи. Smile А колкото до това, че някои хора злоупотребяват, може и да си прав.
Като се има предвид, че почти всички телевизии вече не работят, аз помолих поне българските спортни канали... Smile
Или да подскажеш източника дали е поток от сайт за безплатни плейлисти или е от някой платен iptv провайдър? Ако може дори на лично съобщение.
Благодаря.

Няма как да ги подменя, защото сайтовете не са мои. За източници се използват сайтове за онлайн телевизия, като Сеирсандък, но конкретно той не се използва вече, защото го прекараха през защита, която не ми позволява да достъпя до стриймовете. Дано съм бил достатъчно ясен!
Т.е. да обобщя - от мен единственото нещо, което зависи, е ако нещо се промени на сайта източник, така че да не се достъпват стриймовете, да прегледам кода на добавката и ако мога да достигна пак до тях, да го оправя, ако ли не, просто премахвам раздела от добавката. Стриймове не добавям и не поддържам.

П.П. Днес съм качил обновяване на добавката, като съм добавил секция World Channels, където има над 1000 канала от целия свят, но няма български (но пък има ХХХ) Smile Това е което мога да направя Wink
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip


Съобщения в темата
RE: Хранилище за добавки на Мартин - от martinstz - 18-07-2019, 17:54
RE: Exodus, film - от zdravkos - 22-03-2020, 22:48
Free BG/World Online TV - от georgi88 - 26-03-2020, 14:30

Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Information Хранилище за добавки на Majide Majide 20 22,782 27-03-2024, 16:39
Последна публикация: Majide
Information Хранилище за БГ добавки kodi_dev 172 432,271 30-11-2023, 20:04
Последна публикация: Majide

Отваряне на: