Оценете темата:
  • 29 гласа - средно 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хранилище за добавки на Мартин
Имам 4 проблема с репо Mar33-0.0.33.zip. Първо съм с коди 17.6 инсталирано на андроидски сателитен приемник с OS Android Lolipop 5.1 ,Amlogic .cortex S905-B-A53 Quad Core 2.0 GHz процесор,
RAM DDR3 2 GB и ROM 16 GB

1 проблем:
След като инсталирах fusion добавката и после elementum добавката,кодито ми замръзва при първото пускане на зареждането на плейлистата на fusion и точно когато се показва табелата че е стартиран elementum процеса кодито замръзва на зареждането.Трябва принудително да затворя кодито и след това да го пусна отново след което се оправя.
2 проблем:
Не ми изкарва всичките EPG на програмите а има на някои.Използвам отдалечен път до EPG  http://snip.li/freeepg/ . Това обаче може и да е от сървъра където чете, но искам някакво инфо дали е така и ако е така някаква алтернатива или друг сървър.
3 проблем:
Като мине известно време например според мен повече от 1 час и 30 минути и пусна кодито зарежда програмите от плейлистата според мен малко по бързо,но като реша да пусна някоя програма няма никаква реакция.Появява се за част от секундата знакът за play триъгълничето в горния десен ъгъл, но само толкова.Рестартирвам го кодито няколко пъти, все тая.Предполагам че има някаква връзка с опцията Service check interval на който съм задал стойност 90 мин.Първоначално беше добавката на OS ID  Samsung.След като нищо не помогна реших да я сложа на Android и след това отново да стартирам самата добавка.Забелязах че тогава пак ми замръзна кодито и не можах да задействам по никакъв начин освен принудително да го спря.Следващото пускане на самото коди беше пак замръзване на зареждането на плейлистата и на второто пускане вече  се заредаше както трябва и заработиха тв програмите. На OS ID Android при зареждането изписваше module import files,но програмите се стартирваха.Обаче нещата се повториха май след 1 час и 30 минути и след това го сложих на OS ID на Panasonic.След съответното замръзване от първият път второто пускане нещата пак дойдоха на мястото си и програмите тръгнаха.На OS ID Panasonic не  изскарваше тази табела module import files , но смятам че след 1 час и 30 минути може пак да не мога да стартирам никоя програма ако пусна кодито.Това смятам вече че е от самата добавка fusion на Марто със сигурност,тъй като преди имах по стара добавка fusion andro master и е нямало такъв проблем.Само че там имаше условие да работи с по стар request 2.9.1 и с друг не работеше.
4 проблем :
След като съм направил всички настройки, пускам Zamunda Magnet Video и искам да пусна някой филм да гледам. Стартирва филма,  но първо усилва звукът до максимум на тв бокса и после се чува едно пращене вместо звук.Трябва да намаля звукът до желаните стойности и след малко и звукът се оправя.Това се случват на всичките филми в замунда където са бг аудио.На torrent energy,ArenaBG и Zelka няма никакъв проблем там тъй като филмите са само с BG субтитри.Тука се рових навсякъде но не можах да намеря решение.


Съобщения в темата
RE: Хранилище за добавки на Мартин - от lz2jvc - 07-10-2018, 18:13
RE: Exodus, film - от zdravkos - 22-03-2020, 22:48
Free BG/World Online TV - от georgi88 - 26-03-2020, 14:30

Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Information Хранилище за добавки на Majide Majide 20 22,701 , 16:39
Последна публикация: Majide
Information Хранилище за БГ добавки kodi_dev 172 431,833 30-11-2023, 20:04
Последна публикация: Majide

Отваряне на: