Оценете темата:
  • 29 гласа - средно 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хранилище за добавки на Мартин
(16-08-2018, 11:53)sapiora написа: Да ви кажа честно и аз намирам затруднения с Elementum след всяка актуализация. Например, вече не ми показва резултати от rarbg. Има и други проблеми. На баща ми на ТВ преинсталирах kodi и всичко се оправи до следващата актуализация и сега съм решил да не го актуализирам. Не смея на моя ТВ да преинсталирам kodi, че едвам направих настройките за 5.1 звук и не ми се иска пак да минавам през това. Дайте съвет как да "върна фабричните настройки" на Elementum или нещо подобно? Не съм сигурен дали нещо ще се оправи ако изтрия и двата Elementum-а и ги инсталирам наново.

Зареждането на резултати от провайдъри се определя от Burst добавките. За да не вади резултати от някои провайдъри причините могат да са доста, като провайдърът да е променил нещо при него си, много зададени провайдъри, от които да вади резултати и т.н. В самата добавка, в json файла с параметри на повайдърите, не съм забелязал да има нещо пипано. От личен опит мога да споделя, кои провайдъри са напълно достатъчни за да можете спокойно да гледате, каквото ви харесва: YTS (само филми, но се дърпат с висока скорост), GloTorrents, The Pirate Bay (понякога дава Time Out, но пък стриймовете са добри), YourBitTorrent. Това са от тези провайдъри, за които не е необходима регистрация и има всичко (поне което съм търсил) на тях и се дърпат с добра скорост. Отделно Zamunda, Zelka и Energy-Torrent.

П.П. В новата версия на Elementum, в настройки -> Advanced има добавени възможности за зачистване на най-различни видове кеширани данни. Можете да пробвате от там да зачистите нещата и да пробвате, как ще се държат добавките.

П.П.2 Тествах за RARBG. В настройките на Elementum, в Apperance има настройка за брой резултати на страница, която е 9 по подразбиране. Ако имате много провайдъри, които сте задали за търсене, е твърде вероятно да не изкара резултати за всички. Увеличете бройката, примерно на 15, и мисля че ще се появят и тези от RARBG. Поне при мен се появиха!
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip


Съобщения в темата
RE: Хранилище за добавки на Мартин - от martinstz - 16-08-2018, 14:04
RE: Exodus, film - от zdravkos - 22-03-2020, 22:48
Free BG/World Online TV - от georgi88 - 26-03-2020, 14:30

Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Information Хранилище за добавки на Majide Majide 21 25,118 14-04-2024, 00:28
Последна публикация: Majide
Information Хранилище за БГ добавки kodi_dev 172 437,574 30-11-2023, 20:04
Последна публикация: Majide

Отваряне на: