Оценете темата:
  • 29 гласа - средно 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хранилище за добавки на Мартин
Обновена добавка към репо Mar33:

Тип видео:
1. Placenta - в. 1.2.9

(07-06-2018, 08:25)vasilisto написа: Привет! Не мога да разбера къде бъркам,но тази Planceta не мога да я открия. С  Kodi 17.6  съм на Android.Пробвах с обновявания на добавки,преинсталации от zip,от хранилище,но не се получи Smile

Нямам представа, защо не я виждаш. Както е показал и Златев, там е добавката Smile
Нещо в "твоя телевизор" ще да е! Wink



Нова добавка към репо Mar33:

Тип видео:
1. Sports Channels - в. 2018.06.07.01 - това е добавка, която просвирва няколко спортни канала, като Sky Sports, Матч!, CCTV, Viasat Sport и други. В настройките съм направил опции да се избират или всички канали да се зареждат, или подредени в няколко основни групи, като всяка група може да се изключва и така да се зареждат само тези канали, които искате. В групите не са включени всички канали, така че ако искате да видите всичките, трябва да маркирате в Настройки на добавката "All Cannels". Освен това има опция добавката да играе ролята на генератор на m3u плейлист с каналите (при генерирането на плейлиста се зареждат всички канали), който после да се ползва през PVR Simple Client или някакъв друг плейър, примерно VLC. Плейлистът се генерира в папката \Kodi\userdata\addon_data\plugin.video.sptvlists\tvlist\tvlist.m3u.
Сорсът, откъдето черпя стриймовете, не е мой, така че докато някой го поддържа ще работи, а като спре, ще махна добавката. За сега (близо седмица я тествам) си работи. Да се надяваме, че скоро няма да прекъсне.
П.П. Може не всички канали да работят, за което не нося отговорност. Тези, които съм групирал по категории, уж всички работят, но на някои, след като щракнеш да зареди, трябва да се изчака няколко секунди, докато тръгне, така че малко търпение Smile


[Изображение: 1.jpg]


[Изображение: 2.jpg]


[Изображение: 3.jpg]

П.П.2 Не бъдете много критични! Това ми е първата добавка, която правя сам!
Ако има някакви проблеми, пишете, ще видя дали мога да ги оправя, освен ако не спрат сорса, откъдето черпя стриймовете.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip


Съобщения в темата
RE: Хранилище за добавки на Мартин - от martinstz - 07-06-2018, 22:15
RE: Exodus, film - от zdravkos - 22-03-2020, 22:48
Free BG/World Online TV - от georgi88 - 26-03-2020, 14:30

Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Information Хранилище за добавки на Majide Majide 20 22,701 , 16:39
Последна публикация: Majide
Information Хранилище за БГ добавки kodi_dev 172 431,830 30-11-2023, 20:04
Последна публикация: Majide

Отваряне на: