Оценете темата:
  • 29 гласа - средно 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хранилище за добавки на Мартин
Никой не напада никой, за това което пита му е обяснено тук и тук. Аз също не разбирам, хубаво че един потребител ми подаде ръка тук, понаспамих му малко темата както се казва ама все пак си свърших работата там.
Не се занимавам нито с компютри, нито с ИТ нито с други подобни. Аз изграждам жилищни сгради в интерес на истината или санирам такива. Разкъсан съм в цяла България на 10 места, имам семейство както всички и въпреки всичко не се оправдавам. Стига да искам време намирам за това което искам. Това което го мога го можете и вие. Нещо което не разбирате го има като информация навсякъде не само тук. Относно твоята хипотеза за това че си си направил плейлист, най вероятно е ръчно щом не можеш да генерираш за други ип адреси. Ако е така и имаш желание да помогнеш с това на потребителите ей ти на що е то решение. Правиш VPN мрежа и раздаваш акаунти на хората за да може да гледат през теб и ето на спи градът всички са щастливи. И както се казва заживели като едно щастливо семейство Big Grin Аз не съм кабелен доставчик за да поддържам чуждата телевизия и да си губя времето за такива неща. Добавки за телевизия в БГ РЕПОТО колкото искаш каква топла вода трябва да откриваме не ми е ясно?


Съобщения в темата
RE: Хранилище за добавки на Мартин - от ByJohnie - 22-05-2018, 17:21
RE: Exodus, film - от zdravkos - 22-03-2020, 22:48
Free BG/World Online TV - от georgi88 - 26-03-2020, 14:30

Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Information Хранилище за добавки на Majide Majide 21 25,130 14-04-2024, 00:28
Последна публикация: Majide
Information Хранилище за БГ добавки kodi_dev 172 437,606 30-11-2023, 20:04
Последна публикация: Majide

Отваряне на: