Оценете темата:
  • 29 гласа - средно 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хранилище за добавки на Мартин
Ако ТИ както казват "чатка пипито"/между другото незнам какво означава наскоро попаднах на израза/ може да гледаш всичко що е иптв и имаш интернет, било то тиви,булсат и всякакви други напълно безплатно с най доброто качество каквото предлагат съответните доставчици
[Изображение: screenshot131.png]

[Изображение: screenshot132.png]

[Изображение: screenshot133.png]

[Изображение: screenshot134.png]

[Изображение: screenshot135.png]

[Изображение: screenshot136.png]
3 мин уау! Само малко подмяна на имената за да имам електронен програмен справочник.
Отговорът е /аз мога, аз знам, аз не мога, не ми се занимава, мързи ме, чакам наготово и други такива не толкова сложни словосъчетания,/ за такива работи ще трябва вие да си измислите решение! Надали има някой луд от тук присъстващите да показва дадени уязвимости на дадени услуги. За такива се насочете към чичко гугъл и средно ниво английски. И ако все пак нищо от изказаното не ви е ясно най добре не търсете лекарска помощ а се насочете към място където предлагат иптв листи напълно безплатно, стига това да е вашата цел, ако ли не може преспокойно да си губите времето тук и да се забавлявате от безплатното на това което присъства в действителност.


Съобщения в темата
RE: Хранилище за добавки на Мартин - от ByJohnie - 21-05-2018, 23:58
RE: Exodus, film - от zdravkos - 22-03-2020, 22:48
Free BG/World Online TV - от georgi88 - 26-03-2020, 14:30

Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Information Хранилище за добавки на Majide Majide 20 22,766 27-03-2024, 16:39
Последна публикация: Majide
Information Хранилище за БГ добавки kodi_dev 172 432,157 30-11-2023, 20:04
Последна публикация: Majide

Отваряне на: