Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Избор на подходящо устройство за приложение Коди и ориентиране в настройките
#1
Здравейте!

Иска да подаря на скъп за мен човек тв бокс, с идеята, че това ще му позволи да гледа чрез приложение Коди различни филми. Признавам, че не съм на ти с техниката и затова реших да се обърна за съвет към вас. Телевизорът, на който ще се ползва няма hdmi извод. Ходих в технополис и ги попитах какъв тв бокс могат да ми предложат и ми казаха, че при това положение единственото, което може да ми свърши работа е този модел + преходник или кабел, който да свърже плеъра с телевизора. Модела, който ми посочиха, че може да ми свърши работа е този:
 https://www.technopolis.bg/bg/Multimedia...ER/p/64507

Искам да ви попитам следните неща:

1. Подходящ ли е този плеър за приложение коди? Тъй като не разбирам се притеснявам какви параметри трябва да следя в плеъра, за да не се подведа и да подаря нещо, което няма да може да се използва за Коди.
2. Има ли друг модел адаптер, който да ми препоръчате, смятайки, че е по-добър вариант и съответно да е подходящ за телевизор без hdmi извод?
3. Има ли кабел/преходник, който да е в състояние да свърже друг модел плеър към стандартните изводи на телевизор и ако да- какъв е той?
4. Имам нужда от лесни инструкция за инсталиране и използване на приложение Коди /коя версия, от къде се сваля, как се правят настройки и т.н., които трябва да се следват, за да се инсталира приложение коди за гледане на филми?
5. Надявам се, че ако го подаря, при евентуално срещнати трудности, ще мога да се допитвам до вас и да разчитам на съвет.


Благодаря предварително на всички ви! Светли празници!  Smile
Отговори


Съобщения в темата
Избор на подходящо устройство за приложение Коди и ориентиране в настройките - от karmen88 - 20-12-2018, 01:15

Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Проблем с Коди RAKCHO 14 1,266 15-04-2024, 13:30
Последна публикация: martinstz
  проблем с Seirsanduk addon - работи на едно устройство, но на друго не nikolay100 29 22,962 12-07-2023, 00:25
Последна публикация: martinstz
  tv box t97z plus 2022 (коди помощ) Jekow1998 0 686 01-02-2023, 22:08
Последна публикация: Jekow1998
  Коди 20 проблем gvg 5 2,376 30-01-2023, 15:19
Последна публикация: Majide
  страници в коди fullmak 7 2,439 29-01-2023, 20:13
Последна публикация: Majide

Отваряне на: