Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
plugin.service.bscfusion - версия "Р"
#21
(23-10-2016, 22:44)Alkatrazbg написа: Уди  аз съм написал във съответната секция как да гледате Булсатком и  на други у-ва. Сега обясних и как да си върнете старата версия и как да я  накарате да не се обновява. Кой ме е направил модератор и аз не знам  и не съм се  молил на никой за подобни виртуални титли. Акаунти аз не трия  защото  няма причини да го правя.  Защо трябва да харесвам или не харесвам даден софтуер  та да съм модератор във форум ? На какъв  език  и по-какъв начин да  напиша ,че  това е моето  вътрешно  IP  на моя рутер ? Толкова ли ти е трудно да се сетиш ,че   ни те знам ти имаш ли рутер или нямаш рутер а  и с какво IP  e той ? Като имаш много свободно време си преправи  700+  реда сам  със текстов редактор  и си сложи каквото  IP искаш. PHP  сървъра си е сървър и  на какво  ще   плейнете линковете си е ваш избор. Дали ще е на едно VLC,SMPlayer,бокс,сателитен  приемник и тн . няма значение. Постарали сме се да ви дадем 100% готови работещи решения ,ама не сме в състояние на всеки един да обърнем персонално внимание защото той или тя нямат необходимите знания и умения.

P.S 
Продавам  зеленчуци в събота на пазара Уди. :Smile Да беше  видял първо  какви са линковете в листата и да беше прочел темата на Majide за Гледане на Bulsat IPTV през всякакъв плейър в дома ви преди да питаш. Добавката  е  написана от човек ,който не е поел ангажимент да ни дава  подробна информация защо е  преправил това и онова ,а и не е длъжен да го прави. Старите хора са казали,че "На харизан кон зъбите не се гледат"  та и  ние не може да имаме претенции към нещо за което  не сме положили  1 секунда  усилие.

Нищо лично видях, че си дал решение затова и я del-нах публикацията си. Споко, не се газирай излишно. Продавай си зеленчуците на пазара и аз започнах с цветя пак на сергия на пазара Smile. Форума  е  "Коди Фен Форум" ако не греша това значи Форум на хората които харесват и използват Коди, а от твоите мнения предположих, че ти НЕ си Фен на Коди и си модератор в "Коди Фен Форум"-а. Странно !!!! но.... защо не?

Виждам, че си активен по темите и малко критика няма да те издразни --> Темата на Majide за Гледане на Bulsat IPTV няма смисъл да я споменаваш сега, ами да беше я споменал тогава в поста с IP-то. Както не сте в състояние да обърнете на всеки внимание така и ние не сме в състояние да изчетем всичко. Интересува ни как да подкараме "Bulsat IPTV на Kodi", а не "Гледане на Bulsat IPTV през всякакъв плейър в дома ви".  Тая тема дори и няма Kodi в заглавието си за да я намеря с търсене на стринга "Kodi"

Има разлика нали? 

Лично мен не ме интересува да гледам Bulsat IPTV на всякакъв плейар, а ме интересува да го подкарам само на Kodi Smile.
Отговори


Съобщения в темата
RE: Програмна добавка: Bscfusion - от Udi80 - 24-10-2016, 00:46

Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) forumadmins 954 1,259,087 20-02-2024, 11:44
Последна публикация: martinstz
  plugin.service.bscfusion - версия "Q" olymp 142 204,728 14-08-2020, 23:45
Последна публикация: Topper
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 32,025 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  Bscfusion (СПРЯНА) Matrata 1,058 1,671,247 18-01-2017, 17:35
Последна публикация: thedeamon
  plugin.video.bnt ltrifonov@gmail.com 2 7,319 31-10-2016, 20:10
Последна публикация: Majide

Отваряне на: