Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Клипове с възрастово ограничение в YouTube
#1
Здравейте, искам да подкарам един филм от тубата, но е маркиран с възрастово ограничение. Логнах се в приложението, махнах за всеки случай отметката Age Gate, но въпреки това ми излиза съобщение "Този видеоклип може да е неподходящ за някои зрители".
Как да го подкарам?
Отговори
#2
Дай примерен линк за тест
Отговори
#3
(09-07-2018, 23:06)ivanhoe.bg написа: Здравейте, искам да подкарам един филм от тубата, но е маркиран с възрастово ограничение. Логнах се в приложението, махнах за всеки случай отметката Age Gate, но въпреки това ми излиза съобщение "Този видеоклип може да е неподходящ за някои зрители".
Как да го подкарам?

Изкуственият интелект на Гугъл детектва и има база данни с педофили, вероятно си попаднал в полезрението му  Cool
Отговори
#4
Този не е ли време да си вземе кошницата с бананни и да си ходи?
Отговори
#5
https://youtu.be/_bb9VvI6sY0
Отговори
#6
При мен работи, ще видя какви са настройките и ще ги напиша.
Отговори
#7
Излез от профила в youtube kodi, след това се логни с браузъра и си сложи в профила възраст (рождена дата), така че да си 18+ години. След това се разлогни, изчакай някакви минути и се логни пак в youtube kodi. Би трябвало да работи. При мен всички клипове за възрастни се отварят, независимо от отметката age gate.
Отговори
#8
За какво да си слагам дата, тя е сложена отдавна. Лаптопа, телефоните ми години наред работят с този акаунт. От всички други устройства не съм имал такъв проблем.
Отговори
#9
Не знам точно без да съм изследвал кода, но мислех че искаш помощ, а не да се караш с някой Smile
Ако направиш каквото съм написал ще работи ...
Отговори
#10
Направих го, не работи.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Video YouTube galcho 27 33,062 28-03-2020, 11:24
Последна публикация: zaekadj
Question Промяна на скоростта на плейване като във VLC, Youtube, възможно ли е? kiliev 3 4,171 04-01-2019, 23:48
Последна публикация: omer
  Влизане в акаунт "youtube" ? cosera 10 15,609 22-12-2016, 01:43
Последна публикация: Di40

Отваряне на: