Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Андроид устройство за камери
#1
Момчета, някой използва ли андроид устройство, за да наблюдава камери? Може ли някой да предложи някакъв вариант? Питам, защото използвам hikvision, но софтуера разработен за андроид(ivms) не се поддържа на wetek-a. Странно, при положение, че изисква версия на Андроид 4+. Не виждам причина.
Отговори
#2
(20-05-2018, 15:14)ZZlatev написа: Момчета, някой използва ли андроид устройство, за да наблюдава камери? Може ли някой да предложи някакъв вариант? Питам, защото използвам hikvision, но софтуера разработен за андроид(ivms) не се поддържа на wetek-a. Странно, при положение, че изисква версия на Андроид 4+. Не виждам причина.
IVMS 4500 работи на всички андроид у-ва при мен. незнам какво не се поддържа при теб
Отговори
#3
Ясно...
Искам да взема някакъв друг бокс, защото и двата wetek-a са с libreelec.
Какъв беше твоят?
Отговори
#4
Златев,
Не е точно по темата, но ти препоръчвам да си вземеш NAS. Има софтуер за видео наблюдение, запис и тн. Отделно си слагаш там и Tvheadend. Останалите предимства няма да ги изброявам. Има отделна тема тук
Аз бих ти препоръчал Synology  Wink
| < Laziness is stupidity of the body, stupidity is laziness of the mind > |
| < Faulheit ist Dummheit des Körpers, Dummheit ist Faulheit des Geistes > |
Отговори
#5
Аз имам 2 T95Z plus и X96W, но ги ползвам предимно за YOUTUBE и локален сървър с филми през коди нищо съществено, а може да пробваш това https://forum.kodi.tv/archive/index.php?...768-1.html не съм го тествал ама сигурно ще ти свърши работа, на мен не защото където са ми камерите ми е мобилен интернет и ip адресът ми е споделен, само през аппът гледам HIK-CONNECT
Отговори
#6
Здравко,
Ще стане сложно да изкарвам стриймовете от тунерите към въпросния tvh на NAS-a. Аз ще трябва да се обръщам към него, той към друг и....
Предпочитам да си я спестя тая гимнастиката. Всичко ще се върже перфектно, ако източникът ми беше друг.
Иначе съм се замислял за подобна конфигурация, най вече за домашна видеотека, но на този етап карам с plex, като съм си интегрирал и телевизия в него. На телевизора не му трябва повече.
Ще видя какви са плюсовете на NAS, за да мога да се ориентирам по добре. Хубаво ще е,ако още някой сподели мнение, въпреки името на темата Smile
Какъв софтуер има на разположение за видео наблюдение?
Мерси за предложението.


Бай Джони, мерси, ще ги погледна и двата. Иска ми се принципно, ако може да е по евтин вариант. Все пак ще е само за видео наблюдение.
Отговори
#7
Zlatev виж това https://www.ispyconnect.com/default.aspx и това https://www.dahuasecurity.com/support/do...&child=472
Отговори
#8
Surveillance


Не ти трябва нищо друго, tvh го вмъкнах, защото знам, че го ползваш. Plex също върви идеално.
Не казваш какъв е бюджета и имаш ли вече камерите?
| < Laziness is stupidity of the body, stupidity is laziness of the mind > |
| < Faulheit ist Dummheit des Körpers, Dummheit ist Faulheit des Geistes > |
Отговори
#9
Dahua ги знам. Ходих им на изложението в Интер Експо център и ми харесаха много, но им са по скъпи услугите. Много качествен хардуер и софтуер за този стандарт, но и парите си ги биваше.
Сам си направих инсталацията с hikvision и ме устройва за тези пари. Въпросът е, че не бачкаше софтуера на wetek-a. На Play 2 може и да тръгне, но е зает.
На мен ми харесва софтуера на hikvision, като работи и на уиндоус и андроид.

Здравко, всичко е инсталирано, просто ми трябва устройство за наблюдение у нас. Навън използвам телефона.
Преди време използвах Surveillance с една capture платка и ми хареса.
Отговори
#10
Пробвай за LibreELEC-a SurveillanceRoom
Не съм го ползвал под елека!
| < Laziness is stupidity of the body, stupidity is laziness of the mind > |
| < Faulheit ist Dummheit des Körpers, Dummheit ist Faulheit des Geistes > |
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  AirPlay съвместимо устройство ZZlatev 3 2,201 08-06-2022, 14:05
Последна публикация: ZZlatev
  Sport TV Premium - приложение за Андроид martinstz 24 35,384 01-01-2020, 13:51
Последна публикация: JonhsonAbigaile

Отваряне на: