Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Адон за RNTV Бургас?
#1
Имат доста ТВ + HD канали с пакет за 30 лева на година и голяма филмотека с HD филми ...таим шифтинг за сега приложението им работи само на андроид 5.1.1 нагоре (има тестов период безлпатно по МАC адрес които иска после си плаща,4.2 мисля версия за андроид под 5.1 излиза 4.3 версия ... Не ми харесва в тяхното приложение че е бледо както и самата картина ...
Отговори
#2
(27-04-2018, 09:55)darko85 написа: Имат доста ТВ + HD канали с пакет за 30 лева на година и голяма филмотека с HD филми ...таим шифтинг  за сега приложението им работи само на андроид  5.1.1  нагоре (има тестов период безлпатно по МАC адрес  които иска после си плаща,4.2 мисля версия за  андроид под 5.1 излиза 4.3 версия ... Не ми харесва в тяхното приложение че е бледо  както и самата картина ...
Идеята ви е страхотна, но не е за мен. Трябва ви някой който ще го ползва това нещо. За мен е излишно да плащам 36лв на година при положение че няма да го ползвам. И доколкото се сещам качеството беше 360p не знам за свързаност как са към другите оператори. И последен въпрос от компютърен браузър от тук виждате ли така наречената  филмотека след като се логнете или не Huh
Отговори


Отваряне на: