Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Игри за ТВ бокс под Андроид
#1
Здравейте! Може и да има такава тема, но никъде не я видях. Става въпрос за игра на игри на тв бокс с джойстик или клавиатура и мишка. Ако някой пробвал бих се радвал да сподели кои игри изтеглени от Google play работят по този начин (джойстик, клавиатура и мишка). Почти всички игри , които пробвах тръгват но немогат да се контролират през джойстик, а само с тъч! Ако има някакъв начин и някой го знае нека сподели! Благодаря!!! Smile
Отговори
#2
Не съм изпробвал още това, което ще ви предложа, но хвърлете едно око, защото е по темата: https://www.tvaddons.co/kodi-video-games/
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#3
Благодаря, ще се пробва....ще споделя впечатления.
Отговори
#4
(31-03-2018, 10:58)gradez написа: Здравейте! Може и да има такава тема, но никъде не я видях. Става въпрос за игра на игри на тв бокс с джойстик или клавиатура и мишка. Ако някой пробвал бих се радвал да сподели кои игри изтеглени от Google play работят по този начин (джойстик, клавиатура и мишка). Почти всички игри , които пробвах тръгват но немогат да се контролират през джойстик, а само с тъч! Ако има  някакъв начин и някой го знае нека сподели! Благодаря!!! Smile

Ето колега тука братушките са направили списък на всички игри които могат да се управляват с джойстик
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=401003
Искаше ми много и тук да създадем и да развием поне една или две подобни теми, но не се намериха достатъчно желаещи и ентусиазмът ми ....замина.
Имай впредвид че не всички джойстици ще ти свършат работа ,същото се отнася и за игрите , някои от тях са оптимизирани за работа само с определени процесори/напр.Tegra/ и няма да вървят на други такива.
За това ако мислиш да използваш тв бокса за игри прочети внимателно за игрите и изтегли правилната версия на дадена игра и точно как става инсталацията или "пачването"
Отговори
#5
За любителите на игри препоръчвам ScottELEC, помолете щатният преводач на форума (БИгнатов) да ви подготви нужните инструкции на български.
Отговори
#6
Ей, ако искам да играя игра на телевизионна кутия, просто трябва да инсталирам apk файл като от apknite, нали?
Отговори
#7
(18-07-2019, 08:45)jeanshapiro написа: Ей, ако искам да играя игра на телевизионна кутия, просто трябва да инсталирам apk файл като от apknite, нали?
 Ако "телевизионната кутия" е с Андроид, тогава Да... Обаче, игрите за Андроид са правени да се управляват през тъчскрийн, а не с джойстик. Също така програмите/игрите, които инсталираш в Андроид ще се стартират през съответния launcher за Андроид. Ако разгледаш съседните теми, ще разбереш как да стартираш и играеш игри, без да напускаш/затваряш Коди.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#8
Здравейте, купихме си смарт тв LG. Също от интернет доставчика ни сложиха смарт тв бокс за да може да се гледа и тв (директен кабел не беше опция).
Но мисълта ми е как може да се играят игри през този тв бокс на смарт тв.
Четох другите теми за игри, но разбирам малко от апликации, кодеци, инсталация на такива и т.н.
Може ли някой да обясни възможно най-просто как става това. Може и линк към статии, видео където е обяснено. Може и да са на английски, руски Smile
Благодаря и весели празници
Христо
Отговори
#9
@hristo2201, за вашия (и всеки друг) ТВ Бокс работещ под Андроид, следвайте ТОВА указание. Ако имате в семейството някое дете със сигурност ще ви инструктира професионално в тази сфера, защото се занимават с това почти ежедневно  Cool
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#10
Благодаря за бързия отговор. Сина ми е малък и все още не може да ми помага с тези джаджи Smile
Иначе моя тв бокс явно е стар или куча марка, защото няма Google play, само youtube и други неизвестни за мен.
Това означава, че не мога да тегля приложения, в частност игри, които да играя на смарт тв-то.
Ако може да препоръчате евтин вариант на такова устройство, коети има google play ще ви бъда благодарен.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Ръководство игри през тв бокс hristo2201 0 1,977 18-04-2020, 17:44
Последна публикация: hristo2201

Отваряне на: