Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Приставка Елементал
#1
Приставка за гледане на видео по заявка от популярния ресурс елементал

[Изображение: screenshot088.png]



[Изображение: screenshot089.png]


[Изображение: screenshot090.png]
? При опит за влизане в някоя от категориите или отваряне на видеата получавам грешка. Какво да направя?
-Покажете ми log файла на Kodi за да открия проблема.


Може да изтеглите от българското хранилище
Отговори
#2
Хм, регионални рестрикции....за?

Цитат:Услугата на elemental.tv е с ограничено покритие.

За съжаление, в момента съдържанието на elemental.tv не е достъпно за територията, в която се намирате.
Отговори
#3
(08-03-2018, 14:45)Topper написа: Хм, регионални рестрикции....за?

Цитат:Услугата на elemental.tv е с ограничено покритие.

За съжаление, в момента съдържанието на elemental.tv не е достъпно за територията, в която се намирате.
Когато се регистрирах(миналата година - лятото) от територията на България не можеше да се ползва.
От чужбина се гледа много добре, в моя случай  - онлайн през браузър. Има няколко безплатни канала - на безплатен абонамент.. за от време на време става. 
Има и пакети с повече програми.

И в момента се гледа без проблеми(от територията на Германия), за България как е сега не знам...
| < Laziness is stupidity of the body, stupidity is laziness of the mind > |
| < Faulheit ist Dummheit des Körpers, Dummheit ist Faulheit des Geistes > |
Отговори
#4
(09-03-2018, 00:56)zdravkos написа:
(08-03-2018, 14:45)Topper написа: Хм, регионални рестрикции....за?

Цитат:Услугата на elemental.tv е с ограничено покритие.

За съжаление, в момента съдържанието на elemental.tv не е достъпно за територията, в която се намирате.
Когато се регистрирах(миналата година - лятото) от територията на България не можеше да се ползва.
От чужбина се гледа много добре, в моя случай  - онлайн през браузър. Има няколко безплатни канала - на безплатен абонамент.. за от време на време става. 
Има и пакети с повече програми.

И в момента се гледа без проблеми(от територията на Германия), за България как е сега не знам...

на този проблем съм намерил решение , инсталираш си на браъзера hidemyip или нещо подобно за смяна на ай пи адрес и катонамериш подходящият можеш да гледаш безплатните телевизии.
Отговори
#5
Моля за помощ. Когато си вкарам акаунта и паролата излиза Телевизия и Записи, но Телевизията е празна, мога да гледам само записи. По-удобно ми е на тв бокса да влизам през коди, а не браузъра, защото кутийката е с 1гб рам и докато зареди хрома мога да си опържа яйца. Иначе за влизане през браузъра през България си става и без прокси - като влезете в сайта горе в дясно има бутон Вход, цъкате го, логвате се и гледате.
Отговори
#6
Покажи log файла на Kodi за да видим къде е проблема.
Отговори
#7
(23-08-2018, 20:57)shantros написа: Покажи log файла на Kodi за да видим къде е проблема.
Не разбра ли за толкова много време, че масата потребители тук не дават нищо, а само искат! Как искаш от някой да ти даде нещо, при положение, че е свикнал само да взима!?  Sleepy 

Не визирам конкретно s0ulfy7!!! Моля да не се чувства засегнат.

За съжаление потребителите на кодибг не се научават, че помощт без лог файл е трудно да се предостави!
Може би някой мод трябва да сложи на видно място нещо от сорта - без лог файл няма помощ  Huh
| < Laziness is stupidity of the body, stupidity is laziness of the mind > |
| < Faulheit ist Dummheit des Körpers, Dummheit ist Faulheit des Geistes > |
Отговори
#8
Aз съм от потребителите които не дават нищо на готово, но с удоволствие помагам с идеи на тези които са се потрудили сами и са стигнали до задънената линия. В случая му предложих да покаже лог файла  за видим къде се корени проблема. 
Нямам никакво намерение да използвам добавката защото източници за българска телевизия са прекалено много, а за мен канали с 2,5 Mbps които се афишират за HD не представляват никакъв интерес  Cool
Отговори
#9
Извинявам се. Ето линк към лог файла: https://drive.google.com/file/d/1DjiIcqY...sp=sharing
Отговори
#10
(22-08-2018, 17:05)s0ulfly7 написа: Моля за помощ. Когато си вкарам акаунта и паролата излиза Телевизия и Записи, но Телевизията е празна, мога да гледам само записи.

Имам същия проблеи. Лога ми https://drive.google.com/drive/folders/1...zM0qjshFRe
Благодаря за помоща!
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Приставка за гледане Булсат ByJohnie 251 248,175 04-03-2024, 20:37
Последна публикация: Majide
  Приставка Теленет (СПРЯНА) ByJohnie 1 3,502 18-08-2022, 02:15
Последна публикация: zeraniex
  Приставка FILMI2K ByJohnie 70 94,771 30-09-2021, 15:23
Последна публикация: zypy
  Приставка за гледане ARENABG ByJohnie 70 85,600 09-06-2021, 10:35
Последна публикация: EmanResu
  Приставка за гледане ENVY ByJohnie 56 65,915 14-10-2020, 23:06
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: